• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Küçüklük Fotoğraflarımız

Gedikoglu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Şub 2012
Puanı
35
Hadi bakalım bu konuda küçüklük fotoğraflarımızı paylaşalım,eğlence olsun.

Buyrun Benimkiler (Cıbıldak Resim Sondaki)
Önemli NOT:Şu anda bu resimlerle uzaktan alakam yoktur.Çok değiştim.
Forumun büyükleri de koyarsa daha güzel olur.

slkux.jpg

slkwp.jpg

slky9.jpg

slkzg.jpg

Buda Kardeşim
slmd8.png

Alın Beyler Biz Ünlü Aileyiz Resimdeki de Yıldız Tilbe.Sansürlediklerimde Yengem ve Annem Alttaki bebekte kuzenim.
slmm9.jpg

Son düzenleme:
ben başlayayım o zaman çok küçük değil ama bunu buldum çektim 6 yaşındaykene :D
slj1u.jpg

Büyük olan abim , küçük olan sarışın benim. (Pepe'ye benzetiyorlar) ne alakaysa :D

Tarih : 1995
Yer : İstanbul / Esenyurt
Eski evimiz ve bahçesi vardı süper bir yerdi aslında. Şuan orda olsaydık kaç milyarlık lüks daire alırdık , babam kafasını çok vurdu ama iş işten geçmişti. Şuan oralar çok lüks yerler :)

556298_10151199323321505_479802902_n.jpg

Büyük olan abim , küçük olan sarışın benim. (Pepe'ye benzetiyorlar) ne alakaysa :D

Tarih : 1995
Yer : İstanbul / Esenyurt
Eski evimiz ve bahçesi vardı süper bir yerdi aslında. Şuan orda olsaydık kaç milyarlık lüks daire alırdık , babam kafasını çok vurdu ama iş işten geçmişti. Şuan oralar çok lüks yerler :)

556298_10151199323321505_479802902_n.jpg

Rooney be Pepesi :D

Kesecem hepinizin çükünü, toplu sünnet :D

Geri