• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Küfürden Ban Yiyen Hesapların Banının Kaldırılması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
Yaklaşık 1-2 yıl önce arkadaş listemdeki 1-2 kişi aşırı flameden dolayı ban yedi ve belli bir süre sonra ticket atarak perma banlarını kaldırttılar karşılığında sezon sonu ödülleri ellerinden alınmıştı benim aklıma takılan şey şu başka bir arkadaşım daha attı ticket ama onunki kaldırılmadı neye göre banlar kaldırıp kaldırılmıyor ne yazmış olabilir ki bu insanlar bazılarının ki kalkıyor bazılarının ki kalkmıyor?

Sadece küfürden ban yemiş olamaz söylediklerine bakılırsa. Küfür'den bazı istisnai durumlar dışında hep açılıyor söylediğin gibi ama ırkçı yada boostdan dolayı böyle birşey varsa da açılmamış olma ihtimali var.

Sadece küfürden ban yemiş olamaz söylediklerine bakılırsa. Küfür'den bazı istisnai durumlar dışında hep açılıyor söylediğin gibi ama ırkçı yada boostdan dolayı böyle birşey varsa da açılmamış olma ihtimali var.

Küfürden perma ban yiyen ve bu banın kaldırıldığını söyleyen arkadaşlarım oldu o yüzden sordum

Chatten perma ban yenseydi ben bugüne kadar birkaç hesaptan yerdim. Sadece chatten perma atılmaz.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Chatten perma ban yenseydi ben bugüne kadar birkaç hesaptan yerdim. Sadece chatten perma atılmaz.

Bende oyunu sezon 1 den beri oynuyorum ve benimde hesabım sapa sağlam duruyor banların aşırı şekilde atıldığı bir dönem olmuştu sezon 3 de o dönem 7 gün ban yediğim oldu ama hiç kalıcı yememiştim, ama arkadaşımın hesabı kalıcı olarak ban yedi buda kanıtı :D

MJGX82.png

B Yazdi diye challenger eloda ban yedi arkadaşim ? Rito bu neye ban aticagi belli olmuyor :D

- - - Güncellendi - - -

Bende oyunu sezon 1 den beri oynuyorum ve benimde hesabım sapa sağlam duruyor banların aşırı şekilde atıldığı bir dönem olmuştu sezon 3 de o dönem 7 gün ban yediğim oldu ama hiç kalıcı yememiştim, ama arkadaşımın hesabı kalıcı olarak ban yedi buda kanıtı :D

MJGX82.png

Küfür et et sonra ban yedim de ? Kaldirmazlar yazdıklarına bak Flameleri kaldiriyolar küfürü degil

Flame ve küfür çok gereksiz. Eğer yalnızca küfürden perma ban atılıyorsa iyi oluyor. Perma banların da kaldırıldığını görüyoruz ki bence uzun bi süre kaldırılmamalı ki oyundan veletler uzaklaşsın.
Ticket at, rito bilgilendirir.

Bence ban'ın kaldırılması saçma abi oyunda çok boş flame yapan insanlar var feedleyen çocuklardan tut anne baba söven çocuklarmı dersin oyunu boka sarıyorlarda hadi hayırlısı bakalım

Geri