• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

# Kulak deliği (küpe)

SnowSlave*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 May 2010
Puanı
22
Öncelikle uzun zamandan sonra Selamın aleyküm diyerek başliyim :) ve direk soruna geçiyim. Kulağını deldirmiş arkadaşlar yardımcı olucaktır umarum.

1 Hafta önce kulağımı deldirdim. Pazar günü LYS ye girerken mecburen çıkardım. Sınavdan sonra kendim deneyince kapanmıstı yapamadım. Kız arkadaş vardı ona taktırttım zorla girdi. Aşırı acıdı ve kanadı. Şuan bi sıkıntı yok oynatınca hafif sızı yapıyo o kadar. Sizce ne kadar daha takıyım veya sorun olmuşmudur?

Öncelikle uzun zamandan sonra Selamın aleyküm diyerek başliyim :) ve direk soruna geçiyim. Kulağını deldirmiş arkadaşlar yardımcı olucaktır umarum.

1 Hafta önce kulağımı deldirdim. Pazar günü LYS ye girerken mecburen çıkardım. Sınavdan sonra kendim deneyince kapanmıstı yapamadım. Kız arkadaş vardı ona taktırttım zorla girdi. Aşırı acıdı ve kanadı. Şuan bi sıkıntı yok oynatınca hafif sızı yapıyo o kadar. Sizce ne kadar daha takıyım veya sorun olmuşmudur?

1ay felan takman lazımki delik tamamen olussun ve içindeki yara kapansın
ben 1 hafta taktım ama takmayınca delik kapandı.

1 2 ay takman lazım bildiğim küpe derken sallananlar değil dime efe ? ayıp edersin bak :D

Deliğin kapanmaması için en azından 15 gün takman lazım, sürekli takıp çıkarırsan enfeksiyon kapar kulağın apse yapar aman dikkat benim de vardı sol kulakta 2 delik kullanmadığım için kapandı lysden sonra bir daha deldiricem.

1ay felan takman lazımki delik tamamen olussun ve içindeki yara kapansın
ben 1 hafta taktım ama takmayınca delik kapandı.
Sürekli takıcam zaten de acaba diyorum çıkarırken nolucak yapışmasa bari
1 2 ay takman lazım bildiğim küpe derken sallananlar değil dime efe ? ayıp edersin bak :D
Yok Canercim yuvarlak olanlar varya kurukafalı bişey :D
Deliğin kapanmaması için en azından 15 gün takman lazım, sürekli takıp çıkarırsan enfeksiyon kapar kulağın apse yapar aman dikkat benim de vardı sol kulakta 2 delik kullanmadığım için kapandı lysden sonra bir daha deldiricem.
Sürekli takıp çıkarmıyorum hocam. Suan hiç cıkarmadan takıyorum da zaten biraz şişlik vardı sınavdayken kanla karışık beyaz bi sıvı geliyodu ben tekrar kıza deldirdiğim için küçülmüşmüdür diye düşünüyorum çünkü yapışmasından falan korkuyorum ya

Yapışmaması için küpeyi işaret parmağınla baş parmağın arasına alıp oynatacaksın arada bir.

İçinde yapısacagını sanmıyorum Sıvıyı dısarı atıyor

Önden Takarken giriyor ama arka deligi zor buluyorsun :)
ben çıkarmıstım sonra geri takayım dedım arka deligi bulamadım bastırdım biraz arkadan 2. delik acıldı :D

Geri