• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kulak içi Kulaklık önerisi

Kiritoxer

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Ağu 2014
Puanı
5
Arkadaşlar kulaklığım bozuldugundan kulaklık almayı düşünüyorum.Abimde iphone 5s var onun kulaklığını kullandım bir kaç ay ve gerçekten çok iyi onu almak istiyorum 75 tl şuan sitesinde bütçem 100 tl ve bu kulaklıktan iyi kulaklık olduğu
düşünen varmı bütçe max 125 tl olur

Peki kullandığın varmı ? hane kullanan söylerse daha makbule geçerde :)

onu bilmiyorum ben samsung'un orjinal kulaklığını kullanıyorum gerçekten %100 ses seviyesinde kulak zarlarım patlayacak gibi oluyor. Başka kulaklık kullanmadım ama sony ve philips iyidir şaşırtmaz. :)

onu bilmiyorum ben samsung'un orjinal kulaklığını kullanıyorum gerçekten %100 ses seviyesinde kulak zarlarım patlayacak gibi oluyor. Başka kulaklık kullanmadım ama sony ve philips iyidir şaşırtmaz. :)
bende note 3 var kulaklığı işimi görmüyor ya apple'nki daha iyi ya

bende note 3 var kulaklığı işimi görmüyor ya apple'nki daha iyi ya

Note 3 kullanıyorum kesinlikle gayet iyi,kullanışlı ve sorunsuz bi kulaklık ama sen yok illa bende para var daha iyisini alıcam diyosan apple'ın kulaklıkları daha güzel bence de ama madem varsa note3 kulaklığın neyine yetmiyor anlamış değilim :D

Note 3 kullanıyorum kesinlikle gayet iyi,kullanışlı ve sorunsuz bi kulaklık ama sen yok illa bende para var daha iyisini alıcam diyosan apple'ın kulaklıkları daha güzel bence de ama madem varsa note3 kulaklığın neyine yetmiyor anlamış değilim :D
note 3 kulaklıgım bozulmus olduğundan olabilirmi :D

İphone samsung ve beats kullanan birisi olarak iphone u öneririm beats headphone almadıkça fazla bir değeri yok benim için.

Geri