• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kulak temizleme aleti

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bence hiç gerek yok .. Kulak oldukça hassas bir bölge ve bazı hataların dönüşü olmayabiliyor maalesef... Kulak temizleme çubuğu iyidir :)

Kulak cubuklarinin bile zararli oldugu pisligi temizlerken iceri ittiginden dolayi zararli oldugu soyleniyor ben olsam hic girmezdim bu ise.

daha sağlıklı bi kaç yöntem var denizin 4-5 metre derinine dalıp osurmaya çalışmak
burnunu tıkayıp hapşurmak
burnunu tıkayıp öksürmek
burnunu tıkayıp esnemek
burnunu tıkayıp osurmaya çalışmak

yada makineyi al bunlar riskli olabilir :D

Dostum zararlımı pek bilgim yok fakat bir arkadaşım hastahanede kulak-burun-boğaz bölümüne bir rahatsızlık için gittiğinde onun kulağını bu yöntemle temizlemişler ve bir sorunu olmadı ama bu cihazmıdır başka cihazmı bilemem.

Kulak zarı ve kulak gerçekten çok hassastır. Hele ki vakumlu yazıyor. Başıma gelen olaydan ötürü mü bilemiyorum da. Bundan 4-5 sene önce havuz kaydırağından suya kaydım ve kulağım tıkandı. 2-3 gün o su kulağımdan gitmedi. Bende eşeklik ettim kulak çöpü vs. çıkartmaya çalıştım. Sonra düzelmişti. Yani, o su orada yoktu. Aradan 1-2 hafta geçti ve felaket ağrımaya başladı. Doktora gittim, su kaçtığını ve içeride artık bal kıvamına geldiğini söyledi. Bu lanet cihazla temizledi. Tamam, o sıvıyı almasına aldı da hala kulağım ara ara ağrır ve ağrısı çeneme vurur. Dayanılmaz bir ağrısı vardır. Çenemi kırasım gelir. O yüzden, bulaşmayın.

Geri