• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kulaklığın Mikrofonu Çalışmıyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Merhaba arkadaşlar , windows 10 kullanıyorum. Bilgisayarım kulaklığı görüyor ancak kulaklığın üstündeki mikrofonu görmüyor.Aygıtlara girdiğimde de mikrofonun jakının takılı olmadığı için aktif değil gözüküyor.Ama bende herkes gibi tek jaklı kulaklık kullanıyorum.Direk kulaklık yuvasına takıp devam ediyordum . Masaüstüne geçince olmadı. Sürücüler vs. kurulu ve güncel. Yuvayı değiştirip mikrofon girişine takınca da bu sefer kulaklık çalışmıyor ve sadece mikrofon çalışıyor. Daha önce başına gelen varsa yada bir bildiği olan paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler :wwe::wwe::wwe::wwe:

Bana da oluyordu jak'ı girişte oynatınca bir hassas noktası olduğunu keşfedip onu bulduktan sonra kullanıyordum.

Geri