• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kulaklık Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Strabe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Strabe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Tem 2009
Puanı
7
Arkadaşlar bi sorun var el atarmısınız şimdi ben yeni anakartla boş kasa aldım herneyse taktım herşeyini şimdi hoparlörden gelen kabloyu arkadaki girişe takıyorum kulaklıktan gelen kabloyu ön girişe takıyorum ama kulaklıktan ses gelmiyor ama hoparlörden gelen kabloyu arkadan çıkardıgımda ve kulaklık kablosunu ön tarafa takınca kulaklıktan ses geliyor sonuç olarak ben istiyorumki hoparlorun kablosu arka tarafta hep takılı kalsın kulaklık kablosunu ön tarafa taktıgımda sadece kulaklıktan ses gelsin ve cıkardıgımda hoparlorden ses gelsin driverıda kurdum olmadı yardım edebilicek varmı

1-biostan giriş cıkış portlarını kontrol et.
2-ön panel bağlantılarını kontrol et.

başka herhangibişey kaynaklı olacağını sanmam

ön panel ve giriş çıkış portları çalışıyo ondan eminim

Anakarttan Arka Girislere İzin Ver Sadece Ön Tarafa Vermissin

Geri