• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kulaklık Tercihi

_HüKüMDaR_

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
4
Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar.Ben Teknosa'dan ( 50 Liralık indirim kuponum olduğu için) kulaklık almaya karar verdim.Maksimum bütçem 150 lira civarı ve sitesinden araştırma yapmam sonucu 3 tane kulaklık arasında kaldım.Bunlar hakkında size danışacaktım gerek ses kalitesi olsun gerek yalıtım olsun gerek dayanıklılık olsun.Linklerini paylaştığım kulaklıklardan hangisi daha iyidir acaba, kullanan var mı aranızda?Görüşlerinizi, fikirlerinizi ve tavsiyeleriniz bekliyorum.Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden :)

1. Kulaklık (Urbanears marka)

http://www.teknosa.com/urunler/110260863/urbanears-4090501-plattan-indigo-control-talk-kula

2. Kulaklık (Philips marka)

http://www.teknosa.com/urunler/110261508/philips-sho4200bb10-oneill-kulakici-kulaklik

3.Kulaklık (Philips marka)

http://www.teknosa.com/urunler/110261482/philips-o-neil-sho956010-the-stretch-headset-siyah

ses kalitesi hakkında bilgim yok verdiğin kulaklıklarla ilgili ev yada dış ortam kullanımı hakkında bilgi de vermemişsin. fakat kendim kullandığım için sana önerebilceğim bi kulaklık var f/p ürünüdür kendisi. ev kullanımı için uygundur dış ortam için kullanan gördüm fakat ben pek uygun bulmuyorum dışarıya fazla ses veriyo.

SENNHEISER HD 407 KAFA BANTLI KULAKLIK - Teknosa

tercihini bundan yana kullanırsan pişman olmazsın.

Kulaklığı her ortamda kullanmayı istiyorum o yüzden dışarı ses vermemesi önceliklerimden bir tanesi.Diğer bi etken de kulaklığın tipi.Senin önerdiğin marka zaten en iyi markalardan birisi ama biraz daha üst düzey bişey olsun istiyorum :)

Eğer yalıtımın iyi olmasını istiyorsan öncelikle kulakiçi kulaklık kesinlikle alma. Hem evde hem de dışarıda müzik dinleyeceğim diyorsan alacağın headphone çok kaba olmaması lazım. Şahsen Beats Solo HD kullanıyorum ve çok memnunum ama bu kulaklık fiyat olarak senin gösterdiğin kulaklıkların üzerinde. Dediğim gibi headphone alacaksan çok kaba olmamasına dikkat et bence dışarıda abes kaçabilir. Umarım istediğin kulaklığı bulur ve memnun kalırsın kardeşim. :)

Eğer yalıtımın iyi olmasını istiyorsan öncelikle kulakiçi kulaklık kesinlikle alma. Hem evde hem de dışarıda müzik dinleyeceğim diyorsan alacağın headphone çok kaba olmaması lazım. Şahsen Beats Solo HD kullanıyorum ve çok memnunum ama bu kulaklık fiyat olarak senin gösterdiğin kulaklıkların üzerinde. Dediğim gibi headphone alacaksan çok kaba olmamasına dikkat et bence dışarıda abes kaçabilir. Umarım istediğin kulaklığı bulur ve memnun kalırsın kardeşim. :)
İnşallah kardeşim.Aslında biraz daha parayı gözden çıkartıp solo hd alacaktım.D&R da bi ara 300 liraya düşmüştü ama dün baktım 400 liraya çıkmış gerçi aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir kulaklık solo hd, deneme fırsatı bulmuştum mediamarkt ta.Benim eklediğim philips marka kulaklıklar aslında kibar duruyor ama şu an farkettim kafa bandı ayarlanmıyor sanırım, standart büyüklükte.Urbanears hakkında da pek bir bilgim yok açıkçası çok kararsız kaldım :D

Daha önce kullandın mı peki? Ya da kullanan bir tanıdığın var mı? Neye göre iyi dedin ona acaba :) ?

10 arkadaşımın 4ü bu kulaklıktan kullanıyor.Hem kullanım hemde şıklık açısından en güzel ve rahat.

Evi arabayı sat bu kulaklığı al.

Ve sesleri çok kaliteli veriyor :)

10 arkadaşımın 4ü bu kulaklıktan kullanıyor.Hem kullanım hemde şıklık açısından en güzel ve rahat.

Evi arabayı sat bu kulaklığı al.

Ve sesleri çok kaliteli veriyor :)

Anladım, benim için yalıtım önemli zaten yalıtım iyiyse ses ister istemez iyi çıkıyor :D

Eğer 3 seçenek arasında kaldıysan kesinlikle
URBANEARS 4090501 PLATTAN İNDİGO CONTROL TALK KULAKLIK - Teknosa

Sınıf arkadaşımdada var arada bende kullanıyorum çok güzel dışarıya kesinlikle ses vermiyor ve müzik seviyesi oldukca güzel.

Anladım,yani benim bütçeme göre bunları bulabildim eğer varsa bildiğin başka marka model bunlardan iyi ama fiyat olarak yine bu civarlarda olan yazabilirsin bana :D

Geri