• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kulaklık

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Selamlar , indirimler kapıya dayanmışken sizden bir konuda fikir istiyorum.Okula gidip gelirken , evde de kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum. BOSE QC35 ii kulaklık hoşuma gitti , ancak onu dışarıda yanımda taşıyamam okula giderken. Yada sınıfta bırakamam böyle birşeyi. Dışarıda git gelde kullanacağım , ses kalitesi olan ve mümkünse bluetooth özellikli bir kulaklık arayışı içerisindeyim.Bose soundsport wireless'ta hoşuma gitti ancak o kadar karmaşık yorumlar var ki tereddüte düşürüyor.Biraz kaba bir görüntüsü var birde. Bose'dan qc20 serisi var yine ama fiyat olarak 250$ civarında ve yaklaşık 4 senelik bir ürün.Biraz yaş almış bir ürüne bu kadar para vermek istemiyorum.Niyetim böyle yolda kullanıcağım tatlı bir müzik dinleten bir kulaklık.Fikrinizi yada önerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bose'dan gitmemin sebebi şu anda yine Bose QC15 serisi bi kulaklığım var ve yaşına rağmen çok başarılı bir ürün olarak kabul ediyorum.Üst seriye çıkmak istiyorum (QC35 ii) ama öncelik dışarda yolda yürürken vs. kullanabileceğim bir kulaklık.Önerinizde marka farketmez , bose - sennheiser - sony vs. Mümkünse deneyimlediğiniz ürünleri yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Model olarak bilemem ama marka olarak Sennheiser'ın da ürünleri fena değildir bi bak istersen.

Dışarda kullanıcaksın zaten abartmanın alemi yok al bir tane jbl bluetoothlu kulaklık bak keyfine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri