• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kullandıgınız Android Uygulamarı(Önerileriniz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
Arkadaşlar kullandıgınız yararlı gördüğünüz android programlarını bu başlık altında ne işe yaradıgıyla beraber paylaşabilirmisiniz?

Sinemalar
Çeviri
İşCep
Blackmart
WhatsApp
CleanMaster
Shazam
Zedge
PS Touch
El feneri
Unrar
Turkcell yedek
Splashtop 2
Drive
Mackolik
Contacts+
Flash player
Kies air
Trust go security
TomTom Turkey

hepsini yazdım Galaxy S3 (4.1.2):rbk:

Telefonum : Galaxy S3
Android Sürümü : 4.2.2
Root Durumu : Root'lu...

Araçlar ;

1 - WifiKill
Neden ? : (Bağlı olduğum Wifi'deki diğer bağlı olanları görüp neler yaptığını izlemek ve internetlerini kesmek için kullanıyorum.

2 - ES File Explorer
Neden ? : (Root Klasörlerinde değişiklik yapmak için kullanıyorum.)

3 - Set DNS
Neden ? : (Telefondan yasak olan sitelere girmek için gerekli DNS ayarını yapıyor.)

4 - Freedom
Neden ? : (Desteklediği oyunlarda, oyun içinde sahte kredi kartı ile bedava alışveriş yaptırıyor.)

5 - Splashtop 2
Neden ? : (Alanındaki en iyi programdır.Team Wiever gibidir.Ama bu neredeyse hiç donmaz.Bununla telefondan bilgisayara bağlanıp dokunmatik, hd ve donmadan oyun bile oynarsınız.)

Sohbet ;

1 - Facebook
Neden ? : (Neden olabilir ??)

2 - Facebook Chat
Neden ? : (Facebook'un programından daha hızlı ve rahat sohbet edebiliyorum.)

3 - Skype
Neden ? : (Bu benim herşeyim.)

4 - Vine
Neden ? : (İnternet üzerinden bedava sohbet ve arama programıdır.Arada bir kullanırım.)

5 - WhatsApp Pro
Neden ? : (İnternet üzerinden bedava yazışmak için olan bir programdır..)

Müzik ;

1 - Tunein Radio Pro
Neden ? : (Benim için radyo herşeydir.Androiddeki en kaliteli radyo programıdır.Ben telefonumda müzik barındırmam.)

2 - MX PLayer Pro
Neden ? : (Film benim için olmazsa olmazlarımdandır.En iyi video izleme programı ise gerek codec gerek stabilite ve kalite bakımından bu programdır.)

3 - Poweramp Pro
Neden ? : (Telefonumda müzik barındırmam dedim ama çok sevdiğim birkaç müziği ise barındırırım.Onlarıda en yüksek ses ve kalite ile bana bu program dinletir.)

4 - Youtube
Neden ? : (Kimde yok ki ?)

İnternet ;

1 - Google Chrome
Neden ? : (Bilgisayarım ile telefonumda kullandığım sık kullanılanları sürekli eşitlediği için ve hızlı olduğu için...)

2 - Firefox
Neden ? : (Chromun telefonda tek başına kalmasını istemememden ötürü (Götü Kalmasın diye)...)

Oyun ;

1 - Magic Piano
Neden ? : (Çok pis sarıyo.Dünyada beni rahatlatan 1. oyun Piano <3)

2 - Cytus
Neden ? : (Buda acaip pis sarıyo.Buda dünyada beni rahatlatan 2. oyun <3)

Devamı gelicek.Aklıma gelmeyen çok uygulama var.Telefon yanımda değil.Bu postu güncelleyeceğim.

internet olmadıgı zaman kullanabileceğim navigasyon programı varmı 5800'da vardı net olmadan kullanılıyodu gayet kullanışlı bişeydi öyle bi program varmı peki kullandıgınız?

Konunuzu biraz işgal edicem ama konu hazır androidden açılmışken bir soru srucam. Çift SIM kullanılabilen android işletim sistemine sahip telefon var mı bildiğiniz !?

Konunuzu biraz işgal edicem ama konu hazır androidden açılmışken bir soru srucam. Çift SIM kullanılabilen android işletim sistemine sahip telefon var mı bildiğiniz !?
Bildigim kadarıyla Samsung firması yeni çift SIM hatlı telefon çıkardı galaxy serisine ait bence sitesine bir bak derim samsung galaxt s3 mini ye benziyor.

AirDroid : Wifi üzerinden pc ve telefon arasında bağlantı sağlar, pc deki arayüzden telefonunuzu istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz (Örn : sms gönderme, dosya transfer etme gibi...)

Çok güzel ve kullanışlı bir program, öneririm.

Samsung Galaxy S Duos

AirDroid : Wifi üzerinden pc ve telefon arasında bağlantı sağlar, pc deki arayüzden telefonunuzu istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz (Örn : sms gönderme, dosya transfer etme gibi...)

Çok güzel ve kullanışlı bir program, öneririm.

Abi benim telefon HTC Chacha ona daha güncelleme gelmedi android sürümünü farklı bi şekilde yükseltebilirmiyim ?

Samsung Galaxy S Duos

Abi benim telefon HTC Chacha ona daha güncelleme gelmedi android sürümünü farklı bi şekilde yükseltebilirmiyim ?

Adobe Reader serilerinin hepsini indirmelisin telefonundan daha iyi verim alırsın...

Facebook

Youtube

Twitter

Dizi izliyeceksen kesinlikle DiziTV HD'yi tavsiye ederim.

Yarış seviyorsan kesinlikle Raging Thunder 2 3d on numara pcde oynuyorsun gibi hava veriyor :)

Önbellek Temizleyici buda telefonda açık kalmış uygulamaları kapatıyor.

Subway Surf Bütün dünya oynuyor bu oyunu çok eğlenceli ve zorlu.

Temple Run ve Temple Run 2 2 oyunuda indir gerçekten çok zevli.

Dr.Web Light Virüs programı gerçekten çok iyi ve çok kullanışlı ayrıca türkçe olmasıda büyük bir avantaj kesinlikle indirmeni tavsiye ederim.

WhatsAPP

Cep Feneri Telefonunda flash varsa etrafı aydınlatır bu program sayesinde

Angry Birds serileri Çok zevli gerçekten bütün dünya oynuyor :)

Manuganu çok zevkli,eğlenceli ve zorlu bir oyun tavsiye ederim.

Catapult King Angry Birds'ün 3d hali diyebilirim.

Şuanlık önereceğim bu kadar bunları indir pişman olmazsın :)

Geri