• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muratcan~
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muratcan~

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 Ağu 2010
Puanı
0
Selam 10 sene evvel kayıt olduğum maxigamerz.com forumunda eski kullanıcı adım neden otomatik değişmiş acaba? Eski kullanıcı adımı geri alabilir miyim? :whst
Eski kullanıcı adım TurkMania

Kolay gelsin, Eskilerden DeepBlue'ya selam :shd

Merhaba, durduk yere kimse kullanıcı adınızı değiştirmez, muhtemelen 2 üyeliğiniz vardır ve bunun farkında değilsiniz. Diğer üyelik bilgilerinizi hatırlamak sizin sorumluluğunuz biz herhangi bir müdahalede bulunamayız maalesef.

Ümit abi selam, evet iki kere şifremi unuttum maili gelmiş. Biri bu nickname ile şuan farkettim :) Sağlığın sıhhatin iyidir inşallah. İyi forumlar.

- - - Güncellendi - - -

Valla 11 sene evvelki profil fotoğrafım bile duruyor. Bu fotoğrafımı unutmuşum :D

Çok şükür iyi olmaya çalışıyoruz, siz de dikkat edin kendinize ortalık sıkıntılı :)

Geri