• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

kum torbası alıcam

-ScarFace

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2010
Puanı
51
beyler odama kum torbası almayı düşünüyorum tavana asmalı olanlarından acaba ölçüleri ne kadar ve nasıl olmalı ?

Odan geniş mi? Vurduğun zaman karşı duvara çarpıp duvarları dökmesin :D

aynen ya bende alacam eldivenleri aldım. fiyat ögrenmeye gittim adam kuyturuk torbaya 120 TL dedi. internettten araştırdım 80 TL , 60 TL olanlar bile var.ölçülere gelince odanın boyutuna göre al tavan ile taban arasındaki farka göre onu ayarlıyorlar zaten ya

bi tane 150tl ye buldum internetten 150x35lik tavanı ölçtüm 2.75 geliyo uygunmudur acaba 150cm boy

bi tane 150tl ye buldum internetten 150x35lik tavanı ölçtüm 2.75 geliyo uygunmudur acaba 150cm boy

Fiyatı felan idael alınabilir fakat hiç daha önce kum torbasında çalıştınmı eğer hiç bilgin yoksa öğrenmeden kafana göre alıpda kum torbası çalışma derim çünkü ( omzun çıkabilir,bileğin burkulabilir vs...) gibi sorunlarla karşılaşabilirsin illa alıcam diyorsanda bir bandaj kullan elini en azından sağlama alırsın :D

Zamanında bizde aldık vura vura öğreniriz diye olmuyor zaten topu topu günde max 1 saat çalışacaksın bunu hocalar eşliğinde boks salonlarında yapmalısın. Ve orman gibi bahçem 2. kat bomboş hala daha nereye asacağım konusnda problem yaşıyorum 1 oda genişliğinde yerin varsa al, .çünkü dövüşe başladığında sabit durman mümkün değil. İşte böyle fiyat uygun ben aşağı yukarı 1 metrelik kum torbasını 150tl'ye almıştım çünkü yaşadığım semtte 1 dükkanda bulabilmiştim. (3 Senedir boş yere duruyor, boksa başlamak en iyisi)

Ayrıca eldivensiz 10dakikada derin soyulur, hala devam edersen deri kanar geçtiğinde hiç istemeyeceğin izler kalır.
Eldivenle istediğin kadar vur ''vuruş'' tekniğini öğrenemezsin. Buda çok çabuk kırık çıkıklara sebep olur. Boksörler zaten 2 sene eğitim sürecinde (3 vuruş tekniğini) çalışıyor. Yani demek istediğim bunu önemsiz sanma boksörlerin 2 senesini alıyor.

Bencede spor klubüne git hem öğrenirsin hemde ordan uygun fiyata almış olursun. Bu arada kum torbaları sert olduğu için bandaj bağlamadan sakın vurayım deme.

Geri