• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Küpe önerisi :D

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
Arkadaşlar bana küpe önerir misiniz?
Hiç bir bilgim yok çünkü bu konuda :D Öyle caf caflı saçma sapan şeylerin resmini atmayında :D
[UYARI]Konunun içine etmeyin bak baştan uyarıyorum :D[/UYARI]

Kız arkadaşlarına sorsan bizden daha çok yardımcı olurlar diye düşünüyorum :D

nasıl bir şey istiyorsun öncelikle onu sorayım ? Yapıştırma mı yoksa deldirecek misin ? kendi adıma konuşmak gerekirse; sol kulağımı deldirmiştim, siyah takıyorum. Ve küpeyi de kız arkadaşıma almıştım :D yani bu konuda en iyi yardımı kız arkadaşın verir. Yapıştırma veya deldirme, ben siyah kullanıyorum ve siyah öneriyorum;

Kulak-Deldirmeyen-Erkek-Celik-Kupe-Siyah__64086395_0.jpg

bu tip (bu mıknatıslı olması lazım) veya sadece küçük siyah küperlerden takabilirsin :)

nasıl bir şey istiyorsun öncelikle onu sorayım ? Yapıştırma mı yoksa deldirecek misin ? kendi adıma konuşmak gerekirse; sol kulağımı deldirmiştim, siyah takıyorum. Ve küpeyi de kız arkadaşıma almıştım :D yani bu konuda en iyi yardımı kız arkadaşın verir. Yapıştırma veya deldirme, ben siyah kullanıyorum ve siyah öneriyorum;

Kulak-Deldirmeyen-Erkek-Celik-Kupe-Siyah__64086395_0.jpg

bu tip (bu mıknatıslı olması lazım) veya sadece küçük siyah küperlerden takabilirsin :)

almak istedim şundanda üşengeçlik işte aramadım şans eseri bi yerdede rastlamadım :D

Siyah siyah en sevdiğim renk :D Deldirmeyi düşünüyorum... Kız arkadaşıma sorayım o zaman :/

ben beyazı sevmiyorum, genelde beyaz güneşte parlıyor ve bir nevi pırlanta takmış kadınlar gibi oluyor, siyah bu konuda rahat :D bu arada deldirirken iyi düşünmende ve deldireceğin kulağı ve yeri seçmeye dikkat et derim :) acemi birine gitme 10 tl fazla olsun, temiz ve usta birine git, sonra ben naptım deme :D

ben beyazı sevmiyorum, genelde beyaz güneşte parlıyor ve bir nevi pırlanta takmış kadınlar gibi oluyor, siyah bu konuda rahat :D bu arada deldirirken iyi düşünmende ve deldireceğin kulağı ve yeri seçmeye dikkat et derim :) acemi birine gitme 10 tl fazla olsun, temiz ve usta birine git, sonra ben naptım deme :D

Bilgilendirme için teşekkürler...

Tam küpelik adamsın.

Laf mı sokuyon sen şimdi lan?

Geri