• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kurallar Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan X_STaR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eski kurallar gelsin mi ?

• Gelsin

Kullanılan: 10 47.6%
  • Gelmesin

Kullanılan: 11 52.4%

• Kullanılan toplam oy
    21

X_STaR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2011
Puanı
26
Arkadaşlar bildiğiniz gibi yeni kurallar geldi.Ben bundan hiç hoşnut değilim herkes aklınca or***** çocuğu falan diyor.Ben eski düzeni istiyorum ve bir anket yapayım dedim.Umarım kaldırılmaz.

Son düzenleme:
kişi kendini bildikten sonra kurala gerek bile kalmazda bizim toplumumuzda işler bu şekilde ilerlemiyor. 14 16 yaş grubu civarı şahıslar sürekli tartışma içersine girip siyasi ve dini çatışmalar yaşıyo ondan sonra neymiş efendim forumdaki yöneticiler işini yapmıyomuş oğlum silkroadmax zamanından beri şu forumu takip eder nimetlerinden faydalanırım. daha bi kere yönetici olayım bilmem ne yapayım diye çaba göstermedim herşey üst mertebeye erişmek yüzünden oluyo forumda.

Hadi küfür neysede, en azından dini ve siyasi konular yasak olsun.İyice suyunu çıkardılar...

Yanlışlıkla gelmesini seçtim :( Herkesten özür diliyorum ama ben inanıyorum ki bu forumdaki çoğu kardeşimiz gelsin'i seçecek.

Kuralın kalkmasına ilk başta bende karşı çıkmıştım.Ama Ümit abinin yaptığı açıklamadan sonra yararlı olacağı kanaatindeyim.Sadece Off-Topic'te geçerli zaten eğer istemeyen olursa Off-Topic'e girmez bu kadar basit.Abartmıyalım bence. :up:

Kuralın kalkmasına ilk başta bende karşı çıkmıştım.Ama Ümit abinin yaptığı açıklamadan sonra yararlı olacağı kanaatindeyim.Sadece Off-Topic'te geçerli zaten eğer istemeyen olursa Off-Topic'e girmez bu kadar basit.Abartmıyalım bence. :up:

Küfür serbest dedi de bu kadar cıvıtmalarını düşünmezdim hiç! Ne sanıyorlar kendilerini.

Bence kuralsızlık daha iyi :D Bi ara bu forumda sıkı yönetim vardı "Lan" bile diyemiyorduk ozamanlardan bu zamanlara bişeylerin değiştiğini görmek iyi geliyor.

Geri