• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 11.Sezon 196.Bölüm Fragmanı

The Locoid

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2013
Puanı
1
kurtlarvadii-1336090-465x309.jpg

Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının merakla beklediği gün geldi.
Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu sezonda ATV ekranlarında olacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun heyecanla beklenen yayın tarihi belli oldu.
12 Eylül Perşembe günü kendi saatinde ve kendi gününde ATV ekranlarında olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 11. yılında 196. bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

[video=youtube;yoOVBSm4PmI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yoOVBSm4PmI[/video]

Untitled-1(36).jpg

Helal olsun. Onca gezi eylemcileri oldu.Hepsini al aşağı ettiler.Tv program,sunucularını kapattılar.Dizileri bitirdiler.Bir Kurtlar Vadisi Pusu kendini gösteriyor. Demek ki arkasında sağlam bir güç var. Helal olsun.

Beyler ben cevabını öğrendim. Polat Salih Abi ile anlaşıp Beşinci Boyut'tan gelmiş. Bu yüzden ölmüyormuş hiç. :pispis :pispis

Şaka maka;

Adamın ölmemesinin sebebinin Cahit'in son anda vazgeçmesine veya birisinin son anda Cahit'i durdurmasına bağlıyorum lan ben :D Yoksa gerçekten siz manyaklar gibi ölümsüzlük hilesi yazdığına inanacağım. :D

Babayı yedik valla. Babalarımız gene her perşembe akşamı televizyonu katledecek. :D

Son düzenleme:
Beyler ben cevabını öğrendim. Polat Salih Abi ile anlaşıp Beşinci Boyut'tan gelmiş. Bu yüzden ölmüyormuş hiç. :pispis :pispis

Şaka maka;

Adamın ölmemesinin sebebinin Cahit'in son anda vazgeçmesine veya birisinin son anda Cahit'i durdurmasına bağlıyorum lan ben :D Yoksa gerçekten siz manyaklar gibi ölümsüzlük hilesi yazdığına inanacağım. :D

Babayı yedik valla. Babalarımız gene her perşembe akşamı televizyonu katledecek. :D

Sen bizim gerçekten ölümsüzlük hilesi olayına inandığımızı mı düşündün? Lütfen yüksek bir yerdeysen at kendini rica ediyorum. Bunu gerçek algılıyorsan yaşama yani :)

Geri