• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Küçüklüğümden beri diziyi izliyorum, fakat Raci Şaşmaz ile Necati Şaşmaz anlaşmazlığı halen kafam almadı. Adamlar zaten kardeş birde gitmişler kavga etmişler..
Kenan Çoban'ın ayrıldığına dair haberler var acaba sonuç nedir?

Küçüklüğümden beri diziyi izliyorum, fakat Raci Şaşmaz ile Necati Şaşmaz anlaşmazlığı halen kafam almadı. Adamlar zaten kardeş birde gitmişler kavga etmişler..
Kenan Çoban'ın ayrıldığına dair haberler var acaba sonuç nedir?

diziyi takip etmiyorumda diziden ayrıldı diye yazıyorlar :) okuduğum haberde eylülde Gürkan(memati) gibi kendisinin başrol olduğu bir dizide oynayacak diyordu

Çok yerinde bir haber Kanal D ile değişicek inşallah. Abdülhey karaoke yaptığı bölümden sonra boku çıkmıştı diziden ayrılması tam isabet olur ama memati ile abdülheyin yerini doldurucak kişiler lazım.

Geri