• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kurulum Konuları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan krmfrnc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

krmfrnc

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ocak 2012
Puanı
65
Merhaba Arkadaşlar Sizleri konu aramaktan kurtarmak amaçlı böyle bir program yaptım. İlk programım eğer bir kusuru varsa kusura bakmayın

cs35v.png

Link i vermeden önce StrawBerry arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum desktek olduğu için

Buyurun Download Linkleri

Virüs Total

Şifre isteğen tüm xxxx____krmfrnc____.exe leri nin şifresi
PHP:
www.maxigamerz.com

Son düzenleme:
Kardeşim programına diyecek bir söz yok güzel fakat hep aynı programlar farkındaysan. Değişik şeyler yaparsanız daha yararlı olur diye düşünüyorum.
programlama ile ilgileniyosanız dll kullanarak birşeyler yapın derim.

Kardeşim programına diyecek bir söz yok güzel fakat hep aynı programlar farkındaysan. Değişik şeyler yaparsanız daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Duydun mu StawBerry :)

büyük ihtimal daha dll nin nasıl oluşturulacağını bilmiyorlardır onu bırak sql bağlantsı yapamamışlardır desem doğru olur mu bilmem :D

Orn bir sey soyle deneyelim ben yeni basladim bu ise sonraki amacim ise db ile baglanti kurarak program ile alchemy rate sun sox nova ratelerini ayarlamak unique surelerini ayarlamak vb seyleri yapmak bir sonraki hedefim

----------

büyük ihtimal daha dll nin nasıl oluşturulacağını bilmiyorlardır onu bırak sql bağlantsı yapamamışlardır desem doğru olur mu bilmem :D

bak bu programı yayınladıktan sonra sql ile baglantılı 1 program daha yazdım bilmeden konusma istersen ve sen yapabiliyormusun

----------

farkında isen 2. programım db ile baglantı kurmadan olmuyor

Programcılığa yeni başlayan biri nerden bilsinki??

Ben yeni başlamış olabilirim ama bilgim var

#Konu Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri