• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[KURULUM] Yeni Yaptığım Windows 8 Teması [64-Bit]

FaTaL_ERR0R

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
308

[ACIKLAMA]
Tema'dan Fotoğraflar
[/ACIKLAMA]

Evet bugün canım sıkıldı ve Windows 8 üzerinde biraz oynama yapayım dedim.6 yıl XP kullanmış birisi olarak XP'yi özledim ve XP'yi baya sevdiğimden dolayı böyle birşey yapmaya karar verdim.Baya bir tema vs. denedim , uğraştım 15 20 kere çöktü. (System dosyaları nedeniyle) Geri Yükleme vs yaptım bide sistem sıfırlama yaptım.Neyse size bunları neden anlatıyorum :D Direk fotoğraflara geçeyim.

Yorumlarınızı bekliyorum.

AA9PzxH.png

dQ7r565.jpg

EFAyRHx.jpg

[ACIKLAMA]
Tema'nın Kurulumu
[/ACIKLAMA]

Gerekli Dosyalar ;

1- Windows XP Skin (Win8x64) : Windows XP Skin (Win8x64).exe
2- Tema.rar : Tema.rar
3- Start Menüsü : http://www.startisback.com/StartIsBack_setup.exe
4- İsteyenler için Ayrıca Masaüstü Resmi : http://i.imgur.com/jkw6YNL.jpg

Kurulum ;

1- Öncelikle Start Menü'sünü kurun.Oturum kapanıp açılacak.
2- Daha sonra indirdiğiniz "Windows XP Skin (Win8x64)" isimli programı çalıştırın.Ve ileri ileri diyerek kurun.Hiçbir tiki kaldırmayın.(Korkmayın o otomatik "Geri Yükleme Noktası" oluşturuyor.Herhangi bir sorunda "Geri Yükleme" yapılabilir.)
3- Kurulum bittikten sonra mutlaka yeniden başlatı seçip , bilgisayarı yeniden başlatın.
7- Daha sonra "Tema.rar" dosyasının içindekileri "C:\Windows\Resources\Themes" klasörüne çıkartın.
8- Masaüstüne gelin "Sağ Tık" yapın."Kişiselleştir"e girin.Oradan Windows XP temasını seçin.
9- Güle güle kullanın...

Son düzenleme:
Çok güzel olmuş , Böyle birşey benim laptopada lazım karıştırıyorum hep kullanamıyorum bile denilebilir :)

Cok guzel olmus temayi paylasirmisin veya nasil yapiliyo bilgilendirirmisin

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ellerine sağlık bana o arka plan resmini verebilirsen mükemmel olur işte :D

Geri