• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KYK Başvuruları-Yurt ve Kredi/Burs

Hilal-i Ahmer

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
53
Ben KYK başvurusu yapmıştım ancak üniversiteye gitmekten vazgeçtim. Seneye tekrar denemek istiyorum. Bu başvuruları iptal edebiliyor muyuz? Varlıklarımız var ancak arabamız dışında hepsi dedem üzerine kayıtlı. (Evler ve arsalarımız) Ve işitme engelliyim. Demek istediğim bunlar benim burs alma olanağımı bayağı arttırıyor. Kredi çıkarsa onu iptal etmek kolaymış ancak burs hakkında birşey öğrenemedim. Bu yüzden şimdiden başvurular bitmeden iptal etmenin bir yolu var mı bu kyk başvurusunu?

Burs başvurusu yaparken başvuru/güncelleme seçeneğine bas güncelleme bölümünden yapabilirsin sanıyorum olmazsa kyk'yı ara.

Bursda olaylar nasıl bilmiyorum ama kredide zaten direk bağlamıyorlar. İsmin açıklandıktan sonra yapman gereken işlemler var. İşlemleri yapmazsan iptal olur.

Geri