• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KYK Burs İptali

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum malesef bu sene de öğrenim kredisi çıktı bu sene yeni bişeler olmuş iptal ettirmek zorundaymışız bu nasıl oluyor bilen var mı bekliyorum ... ??
Sistem üzerinden nasıl iptal oluyor acaba

öyle bir şey yok hiç bir işlem yapmazsam iptal edilmiş oluyor zaten

Beyler sizce almalımıyım kredi sonra ödemesi zor olur mu
2senedir aynısını düşünüyorum bende bu senede kredi çıktı bir yanım al diyo diğer yanım alma diyo her sene 20 lira zam geliyo bu senede 280den 300 olmuş ne kadar fazla para alırsan o kadar fazla ödersin ilerde başıma sıkıntı olur diye karamsarım

Beyler çok ihtiyacınız olmadıkça almayın bana da kredi çıktı mecburen almam gerek ileride ödemesi baya sıkıntı olucak ortalama 16-17 bin tl civarı borç çıkıyo faiziyle beraber. hesaplayınca 13500 çıktı ama ayda 300 üzerinden hesapladım zamlar+faiz büyük bi miktar beyler.

2senedir aynısını düşünüyorum bende bu senede kredi çıktı bir yanım al diyo diğer yanım alma diyo her sene 20 lira zam geliyo bu senede 280den 300 olmuş ne kadar fazla para alırsan o kadar fazla ödersin ilerde başıma sıkıntı olur diye karamsarım
okulu bitirdikten 2 sene sonra ödemeye başlıyosun 3 ayda bir 3xkredi 4 yıllık yada önlisans mezunu 2 yıl içinde iş bulur ve bu parayıda bi şekilde öder komik olmayın devlet size okumanız için para veriyo üniversite mezunu adamın en az 1.5 2 milyar maaşı olur yani kısaca siz bu parayı ödersiniz. kendimden örnek vereyim marmara üniversitesinde önlisans bi bölüm kazandım direk krediye başvurdum krediyi aldığım üstüne çalıştığım halde maddi yetersizliklerden dolayı okula gidemedim. totalde 800 işgünü sigortam var okula gitmişliğim az zar zorda olsa bu sene son döneme başlayacağım ve dersleri verip okulu bitireceğim ve kredi ödemem seneye başlayacak. 5binlira civarıda borcum var sorun değil öderiz diyorum :D bence krediyi alın keyfinize bakın.

Geri