• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KYK İnternetinden Yasaklanmış Sitelere Giriş Kayıt Altına Alınıyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BurakKalkan

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
33
Merhaba arkadaşlar, KYK yurtlarında kullanıcı adı & parola ile internete ücretsiz bağlanılabiliyormuş ancak panodaki duyuruyu okuduğum zaman birçok şeyin yasak olduğunu gördüm. Mesela torrent gibi p2p programlar kullanmak, rapid-hotfile gibi dosya sunucularına girmek & download yapmak, hack, adult, warez, crack vb. sitelere girmek ve sanırım lol gibi oyunlara giriş yasakmış.
VPN yada proxy kullanarak bağlanan bağlanıyor ama bunun bir sakıncası var mı onu merak ediyorum. Kısacası bağlandığımız sunucular/adresler falan loglanıyor mu? Çünkü anlaşılırsa yurttan atılma gibi bir durum söz konusu olabilir ve gideceğim yerde kyk hariç diğer yurtlar hep cemaat yurdu.

Merhaba arkadaşlar, KYK yurtlarında kullanıcı adı & parola ile internete ücretsiz bağlanılabiliyormuş ancak panodaki duyuruyu okuduğum zaman birçok şeyin yasak olduğunu gördüm. Mesela torrent gibi p2p programlar kullanmak, rapid-hotfile gibi dosya sunucularına girmek & download yapmak, hack, adult, warez, crack vb. sitelere girmek ve sanırım lol gibi oyunlara giriş yasakmış.
VPN yada proxy kullanarak bağlanan bağlanıyor ama bunun bir sakıncası var mı onu merak ediyorum. Kısacası bağlandığımız sunucular/adresler falan loglanıyor mu? Çünkü anlaşılırsa yurttan atılma gibi bir durum söz konusu olabilir ve gideceğim yerde kyk hariç diğer yurtlar hep cemaat yurdu.

Saten Devlet yurdunda beleşe kalıyorsunuz tek yada 1-2 kişi ile alın Vın takılın .

Beleş? Hemde devlet tarafından? :D Bilgilendireyim: KYK yurdu beleş değil, diğer yurtların %48'i kadar bir ücret söz konusu kaldığım yerde ki zaten 3 kişilik bir öğrenci evinde kişi başına düşen masrafta aşağı yukarı bu kadar. Her neyse teşekkür ederim ama bana alternatif çözüm değil sorumun cevabı lazım.

Kyk'da geçen sene herşeye girdik çıktık aklına gelecek gelmeyecek sıkıntı olmadı.Olurmu bılemem.
Ayrıca silkroad,Knight gibi oyunları bıle oynayamıyorsun engellı vpn ile anca ondada oynanmıyor kasıyor feci.

Beleş? Hemde devlet tarafından? :D Bilgilendireyim: KYK yurdu beleş değil, diğer yurtların %48'i kadar bir ücret söz konusu kaldığım yerde ki zaten 3 kişilik bir öğrenci evinde kişi başına düşen masrafta aşağı yukarı bu kadar. Her neyse teşekkür ederim ama bana alternatif çözüm değil sorumun cevabı lazım.

Beleşten kastım fiyatlar cok ucuz beleş sayılır.öp başına koy her öğün yemeğin yiyorsun öğrenci evinde ütüde omlet yaparsınız :D 100-250 TL arası bi fiyat veriyon 50 TL VIn almakmı koyucak devlet böyle insanları yurtlara alıyorya yazık

Beleşten kastım fiyatlar cok ucuz beleş sayılır.öp başına koy her öğün yemeğin yiyorsun öğrenci evinde ütüde omlet yaparsınız :D 100-250 TL arası bi fiyat veriyon 50 TL VIn almakmı koyucak devlet böyle insanları yurtlara alıyorya yazık

sana koyan koymuş ya yazık.

para veriyorsun ama yediğin yemek ? içtiğin su kullandığın elektrik konaklama... sen çık eve kyk ile aynı oluyormu gör bakalım :D kyk ya para veriyorsun ama verdiğin para karşılığında yemek kuponu vb şeyler alıyorsun yani yediğin yemeğin parasını veriyorsun konaklama bedava

Yurtta kalıyorsan ya tost yemeye alışacaksın yada benım gıbı hergun adana söliceksin :D

@Rhydon sağolasın hocam aydınlattığın için.

-------------------------------------------------------

Koyar ya da koymaz orası seni ilgilendirmez. Omlette yaparız makarnada haşlarız sanane? Kendini bi b.k sanıyosunki kalkmış bide beni aşağılıyorsun. Anasını satayım sanırsın kyk ülke müdürü dalgaya bak :D Girmek istedinde giremedin mi ondan mı laf salatası yapıyosun burada? Devletmiş cartmış curtmuş. Al devletini kardeşim neren müsaitse o tarafına iyi sok çıkamasın bi daha. Hadi şimdi sen yoluna ben yoluma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri