• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KYK Kredi Hakkında Yardım

eyier1745

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Tem 2009
Puanı
1
Arkadaşlar Kusuruma Bakmayın KKYK Kredisi hakkında bir sorum olacaktı .
2015 yılında Krediye başvurdum 18600TL kredi aldım TÜFE ile 26.340.54 krş gibi bir geri ödeme planı aktarılmış ama Benimle aynı dönemde benim kadar kredi alan arkadaşıma 22.430 tl bir ödeme planı çıkmış neden bana 4bin tl'lik bir ek fatura çıkmış aynı parayı aldık tüfe bir tek bana mı uygulanıyor.Bu durumlar karşılaşan var ise nasıl itiraz ederim yardımcı olursanız teşekkür ederim İyi Çalışmalar iyi Günler. Kaderin Cilvesi hep bana mı denk gelir anlamam ki
:thr:

Arkadaşlar Kusuruma Bakmayın KKYK Kredisi hakkında bir sorum olacaktı .
2015 yılında Krediye başvurdum 18600TL kredi aldım TÜFE ile 26.340.54 krş gibi bir geri ödeme planı aktarılmış ama Benimle aynı dönemde benim kadar kredi alan arkadaşıma 22.430 tl bir ödeme planı çıkmış neden bana 4bin tl'lik bir ek fatura çıkmış aynı parayı aldık tüfe bir tek bana mı uygulanıyor.Bu durumlar karşılaşan var ise nasıl itiraz ederim yardımcı olursanız teşekkür ederim İyi Çalışmalar iyi Günler. Kaderin Cilvesi hep bana mı denk gelir anlamam ki
:thr:

444 1961 arayıp sor neden böyle bir durum oldu diye. Yeniden hesaplanır bir de imza attığın sözleşme duruyorsa onuda kontrol et. 18.600 e 26.340.54 çok para

Dün gece 3 gibi aradım herhangi bir çözüme ulaşmadık. Ankara'ya dilekçe yazmam lazımmış uğraşacaz artık yine teşekkürler :)

Geri