• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

L.U.G.N.E.S OS (Video+Fotoğraf) | Rainmeter Tema Çalışmam v3

FaTaL_ERR0R

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
308
İsmini kendi soyadımdan alan yeni temamı yapmış bulunmaktayım :D Nasıl olduğu konusunda sizinde fikirlerinizi almak istedim.Videoyu 1080p izlemenizi tavsiye ederim.Bu arada bir Ironman ve Jarvis hayranı , çok büyük bir teknoloji hastasıyım :D

Merak edenlere ; önceki versiyonlar (v1, v2)

V1

Untitled.png

V2

1025523_482112401878879_1504416_o.jpg

V3

Video ;

Fotoğraf ;

d7c84130e22f235a1aa2dbc87ad0c49d-d6da4sy.png

I am : http://www.fikretsengul.com

Son düzenleme:
fbi da dedem temizlik görevlisi başvuru formunu gönder fikret 1 aya amerikadasın canım benim

Paylaşta indirelim ya. :D Bencillik yapma Fikoğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ.
Bu arada eline sağlık. :)

Dedene selam söyle kanka :D CV' mi yarına faxlarım.Sen bilgileri özelden gönder.
pek bi bilgi yok tc kimlik no ad soyad telefon no ve küçükken en sevdiğin hayvan bunları bana yaz direk seni fbi comporation screenshooter and screenfaker bölümüne atayabiliriz.

Adam Stark Endustries. :D Ve teknoloji hastası. Benim kafadansın. :D

Düşünsene gerçekten Jarvis gibi bir yapay zekaya sahip bilgisayar olduğunu ve Stark Endustries teki gibi bir teknolojinin olduğunu :D Hollywood'dakiler bunları hayal edebiliyor ve After effectle bile olsa yapabiliyorlarsa yakında bilim adamları bunları gerçekleştirir diye düşünüyorum.Bilim adamlarına göre zaten 2050 de yapay zeka (bilgisayar zekası) insan zekasını geçecekmiş.Umarım o zaman bu yapay zeka sistemdeki tek sorunun dünyada yaşayan et torbaları olduğunu düşünüpte Terminatorde'ki gibi bizi yok etmezler... Yada bu teknolojiler kötü adamların eline geçmez...

Düşünsene gerçekten Jarvis gibi bir yapay zekaya sahip bilgisayar olduğunu ve Stark Endustries teki gibi bir teknolojinin olduğunu :D Hollywood'dakiler bunları hayal edebiliyor ve After effectle bile olsa yapabiliyorlarsa yakında bilim adamları bunları gerçekleştirir diye düşünüyorum.Bilim adamlarına göre zaten 2050 de yapay zeka (bilgisayar zekası) insan zekasını geçecekmiş.Umarım o zaman bu yapay zeka sistemdeki tek sorunun dünyada yaşayan et torbaları olduğunu düşünüpte Terminatorde'ki gibi bizi yok etmezler... Yada bu teknolojiler kötü adamların eline geçmez...
abi bizim sorunumuz şu millet yapınca vay anasını gavurlar yapıyor bizimkilerde hırsa geliyor ilk deneyimini paylaşıyor yok işsiz yok beceriksiz sonra neden türkiyede adam akıllı projeler çıkmıyor diyorlar birde :D

Evette, orası ABD, burası TR. Burdaki adamlar önemsemiyor öyle şeyleri. Eğer sen yapabiliyorsan böyle bir zeka, "bune ya, boş iş saçmalık" diyerek soğuturlar seni Türkiyede. Teknoloji özürlü oldukları için. Filmlerde gördüğüm kadarı ile, çok gelişmiş donanım ve yazılımlar mevcut. Adamın icatları süper. Ayrıca Hollywood çok sağlam oscar almış ve adını oyunlarda bile reklam vermiş (Gta San. Crysis vb. (oyunlarda görmüşsündür.)) bir şirket. Hayal güçleri aşırı gelişmiş. Adam 10 saniyede sistemi çökertiyor. :D Jarvis'i adam yapmış başarmış tek başına. Kaldı ki bunların insanların yapması. Adamlar yapsalar max 3-5 tane yaparlar onuna ancak zengin adamlar alır. Bugatti gibi... Yani yazılım dışında, pic programlama, donanım tasarlama, süper elektronik devreler kurman gerekir. :D Tabi o tamamen farklı... Adam evin içinde sanal yazılımlar ile basketbol oynuyor. Acayip gelişmiş bir tasarım ve hayalgücü. Yapay zeka işi çok zor. Ancak yazılımlarda yaparlar, donanımda çok zor.

Geri