• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

lanet sivilceler :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
dalga geçmesseniz sevinirim :D ama sormak istedim belki forumda çözümünü bilen vardır her türlü sorunuma çare olan maxigame şu yüzdeki sivilcelerden nasıl kurtulurum artık gerçekten canımı sıkmaya başladılar doktora gitmedim geçer geçer uraşma dediler bi süre azalıyo bi süre sonra daha fazla çıkıyo üstelik izide kalmaya başladı yardım :D ne yapabilirim daha önce bişey deneyen olmuştur illaki :D

Arkadaşlarım ve akrabalarım "roaccutane" adlı ilaçtan kullandılar 6 yada 7 ay kullanan oldu karaciğeri yoruyormuş ama yağlanmayı falan düzene koyup geçiriyormuş. Doktora danışmanı öneririm reçetesiz satılmıyor galiba bu arada biraz sıkıntılı bir ilaçtır

Geçer geçer :D Ergenlikte 1 tane bile sivilce çıkarmadım çok şükür :D

Doktora git en iyi çözümü o sunar burada bin farklı yol anlatırlar cildin daha kötü duruma düşer en iyisi doktora gitmek

Ben doktora gitmişdim cilt hastalıgımdan dolayı o ara doktora sivilce ve siyah noklarıda söyledim bana 1-2 tane hap verdi.Ve hapları kullandıkdan sonra yüzümde sivilce ve siyah nokta kalmadı.Yani tavsiyem doktora git ve şikayetini söyle yoksa geçmeyedebilir sivilceler.

bunun branşı ne oluyo doktor :D cildiyemi ?

Bazen geçiyor bazen geliyor dimi :D bendede öyle o sivilcelerin tekrar çıktığı zamanlar genellikle kafama bişeyleri çok taktığım zamanlar oluyor, sivilcelerimin geçtiği zamanlar rahat takıldığım,kafama takdığım bişeylerin olmadığı zamanlar :D

Geri