• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptobunuzu nasıl soğutuyorsunuz? :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
Elimde bu fan varda laptop için nasıl ayarlasam bilemedim :D Tahtayı oyup ortasına bunumu yerleştirsem napsam nasıl şekilde ayarlasam bilemedimki siz laptobunuzu nasıl soğutuyosunuz? :D
517FUBUMSVL._SY300_.jpg

Bir arkadaşım vardı sro oynarken bilgisayarı çok sıcak oluyor ve kapanıyordu çözümünü üfleyerek yapıyordu :D

Tahta koysan işe yaramazki git bi 20 tl ye soğutucu al ve kumaş vs yünlü yerlerin üstünde kullanma laptopu sert bi zeminde olsun.

Şunu belirtmek isterim ASUS'un K55VD serisi laptoplarında IceCool teknolojisi var asla ısınmıyor , denemenizi tercih ederim ben kullanıyorum kol paneli olsun bilgisayarın kendisi olsun ısınmıyor çok rahat ve güzel :)

Bende otomatik soğutucu var bilgisayarın, ısınma problemi olmuyor ama olsa dahi devreye giriyor zaten. Sanada tavsiyem ver bi 20-25 lira al soğutucu bak kafanın rahatına :)

Ben Kendi Laptop'umu Soğutmuyorum :D 2 Yıldır Kullanıyom Günde 18 Saat Açık Ancak Hiç Bir Sıkıntı Olmuyor.(Maşallah :D )

yav bundan 1 2 ay önce 15 tlye lapto sogutucusu satıyodu adam sokakta tezgah açmış şimdi laptop aldık adamı bulamıoruz iyimi :D

----------

bu arada esprik yapan arkadaşlar saolsun pc harbiden bi nebze olsun soğudu :D

Son düzenleme:
Geri