• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop acilmama sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
Merhabalar arkadaslar. 2013 Mart ayinda aldigim, sadece 8 ay kullanabildigim Toshiba Qosmio F60 14X marka laptopum var. Bir gece, bilgisayarda standart takilirken en onemli yerde donup kalmisti. Bende o anlik sinirle bilgisayari kucagimdan yataga sert bir sekilde birakmis, sigara icmeye cikmistim. Geldigimde kapali oldugunu gormustum. İlk basta actim, acilmadi. Bataryayi cikartip yeniden taktim acildi fakat 5-10DK sonra tekrar gitti, gidis o gidis. 1-2 defa 3-4 saniyeligine gucu alip kapandi. Sonrasinda, yani suan hic elektrik almiyor. Gucu kestigi belli. Garantiye gonderdigimde anakart degisimi yapilacagini soylediler fakat 1.500TL para istediler. Bende gittim yeni PC aldim. Ama, laptopun boyle tertemiz evde yatmasina ayar oluyorum. Sizce, neden boyle olmus olabilir? Onerebileceginiz cozum yollari nelerdir? Neden guc almiyordur?

Geri