• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LAptop alcam yardım lazım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pagedown
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pagedown

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Tem 2013
Puanı
0
1500-1700 tl butçem <toshıba önerdiler ve teknosada 4gm ramlisi 1.700 felen 1-2 saat içinde alcam yardımlarınızı beklıyorum :)

Ekran kartı,işlemci bunlarıda yaz tek ram önemli değil

1 pc de karar vermiştim 2bin tl ye 6gm ram 2gb ekran kartı geforce i5 ama 64 bit oldugunu görünce vazgeçtim bana 2.000 tl ye bilgisayar önerirmisiniz

Lenovo Z580 öneriyorum. Şubat ayında aldım, ve çok memnunum. Abimin önerisi üzerine bunu almıştım, ayrıca abimin mesleği bilgisayar mühendisi. Belki bu bir etken olabilir. :)

1 pc de karar vermiştim 2bin tl ye 6gm ram 2gb ekran kartı geforce i5 ama 64 bit oldugunu görünce vazgeçtim bana 2.000 tl ye bilgisayar önerirmisiniz

kardeşim haftasonu bir gün git vatana bütçeni söyle oyun bilgisayarı olucak de sana orda toplasınlar.

Oyun için arıyorsan Samsung & Asus & MSI markalarından vazgeçme, toshiba falan hikaye.
Ayrıca 2.000 lira gibi bir paraya 8gb Ram, 2gb ekran kartı(paylaşımsız) i7 bilgisayar rahatlıkla bulabilirsin.

estafurullah kardeşş ben yurtta kullancam malesef laptop lazım sağolasın

----------

kardeş burda sadece teknosa var ve 2bın tlye buldugum 6gm ram 2 gb ekran kartı 64 bıt i5 i7ler 2300 den başlıyo :D

Geri