• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

laptop elektrik çarpıyo

-ScarFace

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2010
Puanı
51
laptop şarja takılıyken arada bi elektrik çarpıyo fişini çekmeden dokunamıyorum adaptörün fişini çektigimde bi sorun olmuyo ama adaptör laptopa takılıyken elektrik çarpıyo bunu sürekli yapmıyo ama her gün yapıyo az çok ısındığında laptop elektrik çarpması biraz daha artıyo acaba laptoptamı bi sorun var yoksa şarj adaptöründemi ? kullandığım prizi yeni değiştirdim topraklı priz ama çare olmadı
laptop msi ge70 apache

Adaptorunde elektrik kacirma sorunu olmasi daha muhtemel geliyor bana. Tabi bunun yaninda prizinin yeni olmasi bir seyi ifade etmiyor. Topraklama yapilmis prizlerin de belli bir seviyesi vardir ve fiyatlari da buna gore degiskenlik gosterir. Bunu da goz onunde bulundur.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi Elektricik olarak :) Sorun adaptör değil muhtemelen laptop icinde bi metal parca gövdeye temas ediyor , Buda carpma meydana getiriyor. Ac icini kontrol et

Son düzenleme:
Bi Elektricik olarak :) Sorun adaptör değil muhtemelen laptop icinde bi metal parca gövdeye temas ediyor , Buna carpma meydana getiriyor. Ac icini kontrol et
bro en son 2 gün önce açtım fanı temizledim öyle bişey dikkatimi çekmedi zaten adaptör takılıyken çarpma durumu oluyo onun haricinde bi problem yok

----------

http://urun.n11.com/adaptor-ve-cevirici/msi-ge70-2pc-apache-sarj-cijhazi-adaptor-P60509704 bunu sipariş ediyimmi sizce ?

bro en son 2 gün önce açtım fanı temizledim öyle bişey dikkatimi çekmedi zaten adaptör takılıyken çarpma durumu oluyo onun haricinde bi problem yok

Adaptör takılı iken sen elektrik akışına izin veriyorsun, adaptör takılı olamyınca pill den besleniyor :) Temizlerken bişeyi gövdeye temas etirmiş olabilirsin. Başka pc de deneme şansın varsa dene ama sen bilirsin yenisini alıcam dersen

Adaptör takılı iken sen elektrik akışına izin veriyorsun, adaptör takılı olamyınca pill den besleniyor :) Temizlerken bişeyi gövdeye temas etirmiş olabilirsin. Başka pc de deneme şansın varsa dene ama sen bilirsin yenisini alıcam dersen
uzun zamandır böyle yeni olmadı bu havalar ısınınca laptopta ısınmaya başladı elektrik çarpma olayıda daha sık olmaya başladı

Geri