• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop önerisi

Antibiotic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ağu 2009
Puanı
342
Arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız üzere bana 1500- 2000 TL arasında günlük hayatta kullanabileceğim ek olarak sürekli olarak lol oynayabileceğim ısınmayacak , durduk yere kapanmayacak sağlam bir laptop önerisi lazım özellikleride yüksek olursa memnun olurum ^^

Aslında ben aşşağıdakini biraz merak ediyordum kötü vs. diyorlar fakat senin yorumun nedir ?

Lenovo G710 Notebook Core i7 4702Mq 2.2Ghz-8Gb-500Sshd-17.3-2Gb -W8 Notebook - Vatan Bilgisayar

Bende leptop almayı düşünüyorum ciddi önerileri özel mesaj yoluyla veya konudan paylaşırsanız memnun olurum arkdaşlar :)

Aslında ben aşşağıdakini biraz merak ediyordum kötü vs. diyorlar fakat senin yorumun nedir ?

Lenovo G710 Notebook Core i7 4702Mq 2.2Ghz-8Gb-500Sshd-17.3-2Gb -W8 Notebook - Vatan Bilgisayar

Ben Lenovo'nun hiç bir zaman kötü ürününü görmedim. Elimde hem Z580 hemde Y510P bulunmakta ve 2 üründe sıkıntısız çalışmakta.HP veya Casper gibi sobaya veya mikrodalga fırınına dönüşmüyor.Ayrıca servis ve garanti konusunda da mükemmeller.Bu zamana kadar ne dediysem ne istediysem yaptılar.

Senin beğendiğin laptopda fena değil.Hatta çokta iyi.

8GB Ram ve 8 GB SSD bilgisayarın en geç maximum 10 saniyede açılır.Ayrıca işlemci 4.nesil ve turbo boostlu i7 üstüne birde nvidia GT720M olunca çoğu oyunu kasmadan zorlanmadan orta seviyede rahatlıkla oynarsın.

Ben Lenovo'nun hiç bir zaman kötü ürününü görmedim. Elimde hem Z580 hemde Y510P bulunmakta ve 2 üründe sıkıntısız çalışmakta.HP veya Casper gibi sobaya veya mikrodalga fırınına dönüşmüyor.Ayrıca servis ve garanti konusunda da mükemmeller.Bu zamana kadar ne dediysem ne istediysem yaptılar.

Senin beğendiğin laptopda fena değil.Hatta çokta iyi.

8GB Ram ve 8 GB SSD bilgisayarın en geç maximum 10 saniyede açılır.Ayrıca işlemci 4.nesil ve turbo boostlu i7 üstüne birde nvidia GT720M olunca çoğu oyunu kasmadan zorlanmadan orta seviyede rahatlıkla oynarsın.

Çok teşekkürler ek olarak ufak bir sorum olucak buradaki
laptoplar görünüşte birbiriyle aynı fakat aralarındaki fiyat farkı neyden kaynaklanıyor ?

Birde örneğin LENOVO Z510 CORE İ5 4200M 2.5GHZ-8GB-1TB+8GB SSHD-15.6''-2GB -W8 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar ben bu laptobu beğendim internete özel indirim vs. diyor mağazaya gidip aldığımdada 1700 tl olarakmı fiyatlandırılıyor?

Oyun Odaklı Bakıyorsanız : MSI-Monster-Alienware
Günlük kullanım için: Dell

Casper - HP - Packard Bell vs. markalar daha ucuza daha çok özellik sunuyor gibi görünebilir bende zamanında inanıp casper nirvana aldım 2010 kasımdı galiba.2009 çıkışlı bir cihaz fakat 2007-2006 oyunları oynarken dahi aşırı ısınıyor

Lenovo kamerası o kadar iğrenç ki HD yazdığına bakma sakın :D 1.2mp bile ondan daha iyi :D Ama laptoplar güzel bende de lenovo B590 var 8 sro rahat açıyor. BF4, GTA 4 falan filan hepsini açıyor işte

Dell acer exper hp casper vs hikaye alacağın markalar samsung asus msi olmalı ondan sonra kenovo geliyor monster almak istersen geç teslim alırsın sorularin varsa öm at salih çözer en iyisini aldırırız sana.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.

Asus ekranları sıkıntılı samsung ısınma yapabiliyor MSI veya monster paran giderse yada lenovo dediğim gibi.

Mertcan sen kullandığın laptopdan memnunmusun yani ben lol oynuyorum bazen uzuun süreler bilgisayar açık duruyor vs. ısınma sorunu felan varmı

Salih açıkçası alalı 6-7 oluyor 0 ısınma ki sroya başladım tekrar pc 24 saattir açık ısınma yok zaten akıllı fan özelliği var toz gidermeydi vs. faceden yaz ben gerekli herşeyi yazarım burayı meşgul etmeyelim.

Monster kullanıyorum. Önerme kısmına bir şey diyemem o sorumluluğa giremem (monster olmasından dolayı değil) ama sorun olursa sorabilirsin.

Geri