• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Merhaba arkadaşlar

1-2 Ay sonra rizeye gideceğim. Orada işimi görmesi amacı ile bir laptop almak istiyorum ama bütçem biraz kısıtlı.

Kullanım amacım şu; photoshop,dreamwiever,fireworks,illustrator,indesi gn cs5-cs6, microsoft office programları kullanımında bana sıkıntı çıkarmayacak, bir kaç oyun oynamaya müsaade edicek atıyorum gta 4 veya online oyunlar, most wanted, assasins creed 3 vb oyunlar oynayabileceğim bir laptop gereklidir. Tabi birde 1080p filmleri felan izlerken sıkıntı çıkarmayacak :)

Oyunlar çok mühim değil ama programlar önemli. Ben 3 adet seçtim ama bunlar iyi midir yoksa sizin önerebileceğiniz başka marka var mı varsa link atar mısınız?

BÜTÇE MAXİMUM: 1300

Bu konuda acil yardım bekliyorum.

Acer E5-571G Intel Core i3 4005U 1.7GHz 4GB 500GB 15.6" Fiyatı

Lenovo G5070-59431780 Notebook Fiyatı ve Özellikleri - Gold.com.tr

HP 250 G3 Intel Core i5 4210U 1.7GHz / 2.7GHz 4GB 500GB Fiyatı

Geri