• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop ram [Öneri İstek]

AMoNYaK54

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Haz 2014
Puanı
144
Merhaba arkadaşlar laptop 'umda 2 ayrı ram var ben bir tane alıcam düşündüğüm 4 GB içinde 2 GB lıkta var 6 olacak inş. marka model netten hngisini almalıyım sizce bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? harddisk ssd almışken ram düşük kalmasın :)

- - - Güncellendi - - -

Ram ddr3 müş :) hi level 4 gb mhz 1600 dü galiba 60 TL dedi bir yer o marka nasıl sizce ? veya önerebileceğiniz bir model varmı notebook ddr3 ram ?

Cihazın gördüğüm kadarı ile Dell 5010 Modeli. Belki almışsındır bilmiyorum ama yine de önümüzdeki dönemler için bilgi vereyim sana.
Dell 5010 Modellerinde Ram seçme gibi bir şey söz konusu değil. Bazı cihazlar seçer. Dikkat etmen gereken unsur Megahertz'idir. İki slotuda kullanacaksan eğer ikiside 10600S olması lazım 1333MHz ye denk geliyor. Ram alırken buna dikkat etmen gerekiyor :) 1.Nesil işlemci kullanıyor o notebook bu yüzden 10600S in üstünde bir ram alırsan stabil hatta hiç çalışmayabilir.

Geri