• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop Soğutucu

Absolution

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2013
Puanı
51
JD9x3FA.png

Bende bunun bacaklı hali var.Harika soğutuyor.Bu gösterdiklerindende var ama hiç bir işe yaramıyor.

Soğutucu alırken ne gibi özelliklerine bakmalıyız arkadaşlar ?

Fazla kullanılan bir cihaz ise fan havayı içten dışa üflemeli az kullanılan da ise tam tersi fan'larda kullanılabilir

Fazla kullanılan bir cihaz ise fan havayı içten dışa üflemeli az kullanılan da ise tam tersi fan'larda kullanılabilir

Uzun süreli kullanmıyorum ve genelde hep oyun oynuyorum

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xigmatek tek geçerim biraz tuzludur ama şu zamana kadar bana hiç sorun çıkartmadı soğutucuyu kullanmadığım zamanda bilgisayarda çok büyük sıkıntılar yaşıyorum.

Bak sen soğutucu alırken fanlarının senin laptopunun fanlarının olduğu yere denk geldiğine emin olm mesela sağdadır soldadır ona göre oralara denk gelen fanlardan al.

Bak sen soğutucu alırken fanlarının senin laptopunun fanlarının olduğu yere denk geldiğine emin olm mesela sağdadır soldadır ona göre oralara denk gelen fanlardan al.

Bundan ziyade ben laptopu uzun süre açık bırakan birisiyim ve açık kaldığı sürece hep oyun oynuyorum genellikle.Yani bana havayı üfliyen mi yoksa havayı çeken bi fan mı lazım.

Geri