• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop Sticker

Zenginefe

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2009
Puanı
92
Arkadaşlar kendim laptop etiketi tasarlamak istiyorum boyutlarını bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

17 İnç Standart Ölçüleri :36.1 X 26.4 cm imiş.
Eğer ekranın daha küçük ise kesilebilmesi mümkün imiş.

Bu tam olarak ne biraz açar mısın !? Bende yaparım olmazsa kendiminki için !? Yani ne oluyor bu sticker nasıl bir şey ne işe yarıyor nasıl görünüyor gibi. !?

Wow guzelmis. Dirak satin alabilicegimiz site biliyorsan ozelden yollarmisin !?

Sanirim degisiyor boyutlari pc buyuklugune gore !? Ben cetvelle olcerim benimkini sorun yok ama olurda ilerde kendim yapip bastirmak istersem, herhangi bir basim yerinde falan halledebilir miyim bunu !? Yani normal yapiskan stickerdan bir farki var mi !? Ozel bir malzeme falan mi kullaniliyor !?

Wow guzelmis. Dirak satin alabilicegimiz site biliyorsan ozelden yollarmisin !?

Sanirim degisiyor boyutlari pc buyuklugune gore !? Ben cetvelle olcerim benimkini sorun yok ama olurda ilerde kendim yapip bastirmak istersem, herhangi bir basim yerinde falan halledebilir miyim bunu !? Yani normal yapiskan stickerdan bir farki var mi !? Ozel bir malzeme falan mi kullaniliyor !?
Ben özel olarak bastırıcam. Çünkü herhangi bir sticker düşünecek olursa eskidiğinde yapıştığı yerde iz bırakabilir onun için özel yaptırmayı düşünüyorum.

Geri