• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop Tavsiyelerinizi bekliyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
Merhabalar arkadaslar. Dun gece Casper Nirvana NB 15.6 marka laptopumu dusurdum ve ekranini patlattim. Zaten cok sikmaya baslamisti, bahanem oldu. Yeni laptop alacagim bugun. Fakat kararsizim. Benim icin onemli unsurlar sunlar;

- Malzeme kalitesi cok basit olmayacak
- İsinma problemi her laptopta var. Fakat, oyle acar acmaz isinmaya baslamayacak. İsinsa bile cok hissettirmeyecek
- İslemcisi ve ekran karti dusuk olmayacak, RAM zaten sorun degil.

Butcem tam 2000TL. Bu fiyata gore bir laptop onerir misiniz?

Ne iş için kullanılacak Mert? Ona göre hemen gaming laptopları sıralıyayım :)

Ne iş için kullanılacak Mert? Ona göre hemen gaming laptopları sıralıyayım :)
Kanka VSRO ile ugrasmiyorum zaten, forumda da bildiklerimi paylasiyorum. Bunun disinda cok agirlikli olarak surekli program kodlamasi + PS calismalari yapicam. Bide cok acik kalicak bilgisayar. Bunun disinda oynadigim tek oyun Soul & Blade. Ona gore bi tavsiyeni bekliyorum :D

Kanka VSRO ile ugrasmiyorum zaten, forumda da bildiklerimi paylasiyorum. Bunun disinda cok agirlikli olarak surekli program kodlamasi + PS calismalari yapicam. Bide cok acik kalicak bilgisayar. Bunun disinda oynadigim tek oyun Soul & Blade. Ona gore bi tavsiyeni bekliyorum :D

Bütçene uydurmaya çalıştığım bir kaç sistem buldum,bir göz at bakalım.Bunlar mağazadan alınabilinecekler.Beğenmezsen online alışverişi araştıracağız artık.

1) http://vatanbilgisayar.com/lenovo-z...1tbsshdd-156-4gb-w81-notebook.html#ozellikler

2) http://www.teknosa.com/kategori/bil...abit-disk:1-tb,][marka:asus,samsung,toshiba,]

3) http://www.bimeks.com.tr/kategori.a...iadi=notebook&kf=2000&bf=2500&od=Bellek[8+GB]

Son düzenleme:
Bende Lenovo z580 var 2 sene önce almıştım. Şuanda satışı yok bildiğim kadarı ile, ama kafanda bir marka sabitlemek istiyorsan kesinlikle Lenovo. 2 senedir cihazımda ne bir ısınma ne bir yavaşlama var ilk günkü gibi..

Millet bilgisayarın babası olmuş bize gelenler zamaninda şimdi teknik destekçi olmuş peh..

Millet bilgisayarın babası olmuş bize gelenler zamaninda şimdi teknik destekçi olmuş peh..

Beyler bu neyin kafası? Neyin etkisi? Aynısından temin edeceğim bir yer söyler misiniz?

Edit: Şuan bir kaç markaya bakıyorum ve yarın arasından en çok kafama yatanı alıp paylaşıcam arkadaşlar.

asus x550jk xo012d olması lazım 2.8 i5 4200h işlemci gtx850m ekran kartı var senin işini gayet görür bende arıyordum lenovo g510 i7 li modelini 1800 den aldım son üründen dolayı 2100 2200 den düşmüştü eğer bu olmasaydı kesin asusu alırdım araştırdığıma göre tek sıkıntısı anakartı ve klavyesi sen yinede araştır ben çok araştırdım yukarıdaki bilgisayar en iyilerindendi :) hızlı al ve pcdepoda var idi :)

Lenovo Z580 veya Z585 işini görecektir ne bir kasma nede bir ısınma sorunu yaşarsın.
Satışı şuanda bulmak zor ama bayiler bi araştır bulamazsan biraz daha üstüne ekleyip MSI veya Monster alabilirsin kodlama ile heleki ayrıntı programsa ekran kartı önemli Monster ekran kartları çok iyi.

Geri