• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sueLar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sueLar

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ocak 2011
Puanı
7
Herkese selamlar. :wwe:
Abilerim,kardeşlerim bir sorunum var.:roll: Aklıma ‘’Maxigame ailesi’’ geldi. Bana yardımcı olabilecek,aklımdaki soru işaretlerini giderebilecek ve iki lafın belini kırabileceğim en iyi yer.
Öncelikle hepinize iyi akşamlar dilerim.
Sorunuma gelecek olursak.. Laptop alacağım. Alacağım almasına da ne almalıyım işte orada problem var.. Bana oyun oynarken problem çıkarmayacak,kasma vs gibi sorunlar ile çok karşılaşmayacağım,verdiğim paranın değerini verebilecek,eğlenmemi strese sokmayacak bir laptop lazım.. Bütçe konusuna da değinecek olursak 3500Tl’ye kadar bütçem var. Cevaplarsanız ve sebebini açıklarsanız sevinirim. Saygılarımla ve sevgilerimle.. Tekrar iyi akşamlar dilerim hepinize..

monster marka labtopların iyi olduğunu duydum birebir denemedim 2012 den beri kullandığım HP laptop var bende fanlarında toz birikmediği sürece ısınma vs. sorunlar çıkarmıyor şimdiye kadar güncel oyunlardan sadece GTA 5 i açmadı onunda ekran kartı driveri sanırım güncel değil güncelleyince tekrar deniyeceğim

MSI GameMonster bilgisayarlar fırsata giriyor internet üstünden takip edebilirsin. Onun dışındaki Lenovo-Asus-Toshiba gibi markalar gayet sağlamdır. Gerçi bu yıllarda artık markanın pek önemi kaldığını düşünmüyorum her şey sabit makineler çatır çutur yerleştirip paketliyor. Oyun canavarlarına baktıktan sonra beğenmezsen dediğim 3 markaya bakabilirsin.

MSI GameMonster bilgisayarlar fırsata giriyor internet üstünden takip edebilirsin. Onun dışındaki Lenovo-Asus-Toshiba gibi markalar gayet sağlamdır. Gerçi bu yıllarda artık markanın pek önemi kaldığını düşünmüyorum her şey sabit makineler çatır çutur yerleştirip paketliyor. Oyun canavarlarına baktıktan sonra beğenmezsen dediğim 3 markaya bakabilirsin.

kesinlikle katılıyorum

Geri