• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop uyku modu sorunu

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
Merhaba arkadaşlar sorunum şu bildiğiniz gibi uyku moduna girdiğinde silkroad gibi online oyunlarda karakter dc yiyor uyku modunu falan herşeyi kapattım güç seçeneklerinden fakat hala bir süre sonra ekran kararıyor açtığımdada karakter dc yemiş oluyor bu neden kaynaklanabilir? umarım anlatabilmişimdir

Tüm ekran kapağı ayarlarını doğru yaptığından emin misin?Bende de vardı çünkü eskiden kapat indirildiğinde uyku moduna alıyordu.Birde bilgisayarın çok ısınıpta kapanıyor olabilir mi?

Tüm ekran kapağı ayarlarını doğru yaptığından emin misin?Bende de vardı çünkü eskiden kapat indirildiğinde uyku moduna alıyordu.Birde bilgisayarın çok ısınıpta kapanıyor olabilir mi?
Kapağı kapatsamda açıkta bıraksam bir süre sonra uykuya alıyor ısınıpta kapandıgını sanmıyorum hem fazla ısınmıyor hemde mouse'u oynattıgımda kendine geliyor çünkü

Ben tekrardan ne yaptığımı resimlerle göstereyim belki gözüne birşey çarpar farklı yaptığın düzeltirsin.

vSQqo2.jpg

-----

xSKvNK.jpg

-------

wXkqet.jpg

Kapak kapatılınca uyku moduna girer ve girdiğinde lan & wifi bağlantısı kesilir bu sebeple de oyundan dc olursun(Benim başıma defalarca geldi).Charları bota bırakıp gece uykuya çekildiğimde dc yememek için kapağı kapatmıyorum sadece ekranı karartıyordum ve tüm uyku modu ayarlarını da ''Hiçbir zaman'' olarak değiştirmiştim.Ben sorun yaşamadım sende bir dene.

Kapak kapatılınca uyku moduna girer ve girdiğinde lan & wifi bağlantısı kesilir bu sebeple de oyundan dc olursun(Benim başıma defalarca geldi).Charları bota bırakıp gece uykuya çekildiğimde dc yememek için kapağı kapatmıyorum sadece ekranı karartıyordum ve tüm uyku modu ayarlarını da ''Hiçbir zaman'' olarak değiştirmiştim.Ben sorun yaşamadım sende bir dene.
Dostum zaten tüm ayarlar Hiçbirzaman olarak ayarlı ve ekranı kapatsamda kapatmasamda birsüre sonra uyku moduna giriyor

Geri