• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop v2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antibiotic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ağu 2009
Puanı
342
Arkadaşlar ikinci bir konuyla karşınızdayım bu işin ehli arkadaşlarımdan ufak yorumlar istiyorum şimdiden teşekkürler :)

TOSHIBA SATELLITE C55-A-1LH NOTEBOOK - Teknosa

Açıkcası çekincem ekran kartının diğer özelliklerine göre birazcık kötü olması yani bu ekran kartı beni götürürmü ?
Bu makineyi alsam ben lolü 60 fpsde oynayabilirmiyim onun dışında günlük dizi - film - face - twitter bakıyorum fakat bilgisayar çok uzun süreli açık kalıyor bu istediklerime bu bilgisayar gidermi düşünceleriniz neler ?

Son düzenleme:
2gbram 1 gb ekran kartı ile sabit 60fps oluyorsa bu laptop ile çok rahat oynarsın

Ekran kartı biraz problemli ama gördüğün gibi ondan çekiniyorum aslında :agla
farketmez 512 olsada yine oynatır ram olmadan oynanmıyor lol ekran kartı sıkıntı yapmaz
örnek : 2gbram 512mb ekran kartlı bi pcden :
mU6EZEI.jpg

Son düzenleme:
Ekran kartı onboard laptoplarda onboard'dan uzak durun diyorum genelde ama sadece bana dediklerini yapacaksan alabilirsin.

O Toshiba'yı alırsan çöpe gider söylemedi deme ama ihtiyacım var diyosan da al.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Çok sağolun vazgeçtim o toshibayı almaktan ofis bilgisayarı tarzı birşey olduğuna karar verdim bana biraz daha günlük kullanım gerek hepinize çok teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri