• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop

AllisWell

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ağu 2009
Puanı
125
Arkadaşlarım :) Bu laptopu almak istiyorum bunun kötü ve iyi yönlerini yazabilir misiniz? Bana tavsiye eder misiniz? Alıyım mı almayayım mı?
http://www.arcelik.com.tr/dizustu-bilgisayar-GNB-1562-A1-i3-Notebooklar.html

Alınabilecek en son laptop markası :) Alacaksan asus-toshiba-samsung al.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bütçeni yazarsan yardımcı olabilirim ama sağlam bilgisayarlar genelde 1.500 TL'den başlıyor. (Asus-Samsung-Toshiba-MSI)

Not: Toshiba pek tavsiye etmem, ısınma sorunu fazla ama yine de sen bilirsin.

Bütçeni yazarsan yardımcı olabilirim ama sağlam bilgisayarlar genelde 1.500 TL'den başlıyor. (Asus-Samsung-Toshiba-MSI)

Not: Toshiba pek tavsiye etmem, ısınma sorunu fazla ama yine de sen bilirsin.

Ya öyle sapasağlam bilgisayar olmasına gerek yok 1-2çar silkroad açacak kadar olsa yeter :D 1,500TL den başlıyor ama o kadar vermek istemiyorum 500-1200TL civarı bir şey olsun bana yeter zaten evde 3 tane bilgisayar var.(Taksitle alıcam o yüzden en başta belirttiğim bilgisayarı almak istiyorum.)

Ya öyle sapasağlam bilgisayar olmasına gerek yok 1-2çar silkroad açacak kadar olsa yeter :D 1,500TL den başlıyor ama o kadar vermek istemiyorum 500-1200TL civarı bir şey olsun bana yeter zaten evde 3 tane bilgisayar var.(Taksitle alıcam o yüzden en başta belirttiğim bilgisayarı almak istiyorum.)

Bimeks - Notebook

Asus X54C-SX037R | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Sony Vaio SVE-1112M1EW (W8) | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Geri