• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
0
Bugün kredi çekiceğim. Almışken en iyisini almak istiyorum bana 2013'ün en baba en kral laptobunu gösterin. Trink peşin parayı bastırıp alıcam. Siz anlarsınız pc özelliklerinden size güveniyorum. :) 2 gün süre verdim kendime araştırıp alıcağım önerilerinizi bekliyorum. (Oyun amaçlı alacağım) 32GB ram olsun [Para hiç sorun değil]

2 yıl sonra pişman olacağım ama olsun almışken en iyisini almak iyidir.

resize.php

MSI NB GT70 0NE-835TR (4938 TL) : www.pcdepo.com/msi-nb-gt70-0ne-835tr-notebook-urun9287.html

24myrtv.jpg

Veya

g75vx12-9014.jpg

ASUS G75VX-CV056H (4031 TL) : http://www.pcdepo.com/asus-g75vx-cv056h-notebook-urun9014.html

s4ca4x.jpg

monster için aylarca bekleyemem 16gb'ta beni kesmez :D geriye tek seçenek kaldı MSI . teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri