• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptopla Alakalı Bir Problem Var

BilocanGoklerde

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2014
Puanı
25
Arkadaşlar dün gece ailemin kullandığı laptopa facebooktan bulaşan şu herkese etiket atan virüs bulaşmıştı. Onu temizledikten sonra ( yada ben öyle sanıyorum) bilgisayarı kapadım sabah açtıklarında internet benim bilgisayarımda çalıştığı halde o bilgisayarda açılmıyor.

Sorun gider dediğimde şu hatalarla karşılaşıyorum

Kablosuz özelliği kapalı : Düzeltilemedi Kırmızı Çarpı İkon
Ağ kablosu düzgün takılmamış veya kablo kopuk ola bilir : Algılandı Üçgen Ünlem

Hemen hemen aynı sorunu yaşamıştım.
Format atınca düzeldi. Formatı öneririm dostum.
Bu arada avatarın hoşuma gitti :shd

adwcleaner tools ile PC'ni tarat işini garantiye al. malware tarzı virüsler olabilir. Reklamlar vs olabilir. onları bunun ile silebilirsin.
Link:

Driver Booster 2 ile Driver vs taraması yap. Advanced SystemCare 8 ve CCleaner bunlar güzel programlar açılışta vs açılma özelliklerini otomatik tarama özelliklerini kapa ve kullan daha hızlı ve daha düzenli bilgisayar hayat kurtarır : )

CCleaner, adwc'yi dün gece kullandım ve ondan sonra bu durum oldu. Üstüne avast kurup avastla tarattım diğer ismini verdiğinide indirip taratacağım önerin için teşekkür ederim.

Bende normalde antivirus kullanmam. AdwCleaner, Advantec SystemCare ve CCleaner isimi fazlasiyla goruyo. Bunlar temizlemeyi basariyo. Ayrica internet sorunu icin de bazi bilgisayarlarda FN tusuna basili tutup F tuslarina basildiginda aktif oluyo. Bunu da goz onunde bulundur

Bende normalde antivirus kullanmam. AdwCleaner, Advantec SystemCare ve CCleaner isimi fazlasiyla goruyo. Bunlar temizlemeyi basariyo. Ayrica internet sorunu icin de bazi bilgisayarlarda FN tusuna basili tutup F tuslarina basildiginda aktif oluyo. Bunu da goz onunde bulundur

format attık şuanlık düzgün gibi

Benim diğer masaüstünde de vardı aynı sorun düzeldi dediğin gibi format şart :D

Geri