• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Laptopum sürekli kasıyor. Çözemedim

GeneRaLc2

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2011
Puanı
55
Merhaba arkadaşlar.
Laptopum sürekli kasıyor. Yani laptopu açtığım anda kasıyor. Ne yaptıysam çözemedim. Ekran kartı driveri Google da yok. AMD nin kendi sitesinde bile yok. Windows 10 Pro kurulu. Windows güncellemelerin hiç birinin yapılmadığını fark ettim. Şuan onu yapıyorum. Ortalama 3 senedir hiç Windows güncellemelerini yapmamışım, umarım sorun bundan kaynaklıdır. Silkroad diye oyun var onu yükleyim dedim ama kasmadan ıd pw bile yazamadım :)
Laptop işletim sistemini aşağı foto da bıraktım.

İşlemci: AMD E1-1200APU with Radeon HD Graphics 1.40GHz
Yüklü Bellek Ram: 4GB
AMD Radeon HD 7310 Ekran kartı

Son düzenleme:
Sana önerilerim:

- 128 veya 256 uygun bir ssd al hdd ile değiştir gündüz ile gece kadar fark olur.
- Driver Pack Solution diye uygulama var onu indir pc'indeki bütün donanımların driverini bulur günceller
- Windows 10 yerine Windows 7 kur daha az sistem kaynağı gerektireceğinden bilgisayarın biraz daha rahatlar.

Geri