• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Last Night KAPIDAAAAA!! uyuma :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan vermidoN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vermidoN

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Tem 2012
Puanı
0
Ey ahali uyuma! :D

Bilmiyorum kaç kişi şu oyunu oynamak, konunun devamını görmek için sabırsızlanıyor ama ben yerimde duramıyorum ve sizinle paylaşmak istediğim bir kaç şey var şu oyun hakkında, Metro: Last Night!
Öncelikle müthiş, dehşet bir trailer ile baş başa bırakıyorum sizi, buyrun linki:youtube.com/watch?v=fGQVkKB4lLU

Eğer izlediyseniz şimdi de güzel bir haberim var duymayanlarınız için, Metro: Last Night Gtx 660 ve üzeri ekran kartları alana ücretsiz veriliyor.

İşte konu linki: geforce.com/games-applications/pc-games/metro- last-light/where-to-buy

Eğer bu ekran kartlarından yok ise, şuan için daha da güzeli dolarla almak istemeyenleriniz için, oyunun Playstore'da şuan satışa çıkarılmış olması, hem de makul bir fiyatla.

Saygılar sevgiler, Metro sakinleri... :wwe:

Piyasaya damgasını vurabilir bu oyun. Playstore fiyatı da gayet uygun gözüküyor.

Bu arada oyun Last Light sanırım. Last Night/Light bir karmaşa yaşanıyor ama official trailer "light" sanırım :)

Gümbür gümbür geliyor,ilacı geç gelir muhtemelen.Dayanamam playstore'dan alırım ben fiyatı iyiymiş :D

Arkadaşlar oyun cıktı ben indiriyorum suan :D

Oyunu indirdim , yine sistemleri ağlatan bir yapım.
Oyun otomatik olarak dx11 olarak çalışıyor.
Başlar> Çalıştır > %LOCALAPPDATA%\4A Games\ yazıp
MetroLL>110000100001337>user.cfg wordpad ile açın
Açtıktan sonra Ctrl+F ( bul ) r_api yazıp arattırın.Bulunan yazının değerini 1 yapın.
Dx9 = 0 , Dx10 = 1 , Dx11=2

Dx10 modunda oldukça akıcı oynanıyor.
HD6850 ile Very High AF16X SMAA 0.5X ortalama 50Fps civarı.1680X1050 çözünürlük.

Arkadaşlar bitirdim oyunu kurulumda sistemde sıkıtn yaşayan varsa bana ulaşabilirler :)

benimki kaldırmaz kesin :D

----------

abi ben anlamadım bu ekran kartını orda hd 4000 series yazıyo benimkide 4000 series ama yine kaldırmıyo la
4icJZ0F.png

benimki kaldırmaz kesin :D

----------

abi ben anlamadım bu ekran kartını orda hd 4000 series yazıyo benimkide 4000 series ama yine kaldırmıyo la
4icJZ0F.png

Caner oyunu indirip kurduysan eğer grafik ayarlarını en düşüğe getirip bide öyle dene :)

Geri