• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lasta Design | Silkroad Grafik Tasarım Hizmetleri | Hayalleriniz Olmaya Geldik.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Jungles
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Jungles

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Şub 2018
Puanı
1
Benimle direkt iletişim kurmak isteyenler. (TIKLAYINIZ)

HEADER.jpg

Satın Alma işlemlerinizi "WEB" Sitemiz üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. Lakin bize iletişim adreslerimizden ulaşarak da satın alma işlemlerini gerçekleştire bilirsiniz. Fakat kesinlikle web sitemize üye olarak işlemleri devam ettirmeliyiz. Satın alma işlemleri fatura kesilerek. Kaydı alınarak ilerlenmektedir. Destek hizmetimiz vb.. tüm işlemleri sitemizden hallediyoruz. Ayrıca sitemizde hazırda var olan ürünleri(de) satın alabilirsiniz.

TÜRKÇE

Merhaba, Ben Jungles Lasta Design Grafik Tasarım & Kreatif işler. Alanında 8 Yıl tecrübe ve deneyimim olan bir "Graphic Development'im"
Hakkımda Kısa & Öz : Merhaba, Adım "Batuhan" öncelikle herkese selam. Ben ve ekibim yıllardır. Web ortamında bir çok iş ve sanatsal alanda tecrübe edinmiş kişi ve kişileriz. 2008 Yılında "Vsro Files" yayınlandıgında. Silkroad Grafik Tasarım işlerine merak sararak bu alana giriş sağladım. Sonradan bir çok PVP Server & MMO RPG Oyunlarına. Uİ / IF Vb. Tasarımlar sağladık. 2008 Yılından bu yana Grafik Tasarım işlerimizin arasına PVP Serverları ekleyerek yenilik getirdik.

Yaptıgımız sanatsal harici işlerimiz..
Almanca | İngilizce | Fransızca | Rusca | Türkçe | Dil çevirisi tercümanlık.
Vbulletin Kurulum | Teknik Destek.
Bitcoin Madenci çiftligimiz bulunmaktadır. BTC kazımı yapan cihazlarımız mevcut. Ayrıca ALT Coin kazımıda yapmaktayız..

Yaptıgımız sanatsal işlerimiz.
UID / User Interface Design / Kullanıcı Arayüz Tasarım
UX / User Experience / Kullanıcı Deneyimi
UI / User Interface / Kullanıcı Arayüzü < Arabirimi >
Gaming / Oyun : Tasarımları örn : Vsro | Launcher , Start Loading , "in Game Loading Screen : Oyun içi Yükleme Ekranı"
Logo Tasarım , Paylaş Kazan Tasarımı , Wallpaper Tasarımı , Etkinlik Görselleri , Afiş Tasarımı , Oyun Tanıtım Video , Oyun Tanıtım Fragman
Ve aklınıza gelebilecek her türlü tasarımları. Yapmaktayız.

DEUTSCH

Hallo,Ich bin Jungles Lasta Design. Bin Grafiker und ein sehr Kreativer Mensch und bin seit 8 Jahren ein Grafiker und habe deswegen auch eine Menge erfahrung.

Über mich selbst : Mein Name ist Batuhan ich und mein Team arbeiten seit Jahren als Grafiker und habe eine menge Erfahrung im Internet usw. gesammelt . Im Jahr 2008 wo die "Vsro Files" eröffentlich wurde . Wurde ich aufmerksam Designs für Pserver zumachen wie denn UI/IF.

Abgesehen von Grafik und Designs , übersetzten wir auch Deutsch, Englisch,Französisch und Russisch.

Behilflich sind wir auch bei Vbulletin Seiten wie sie funktonieren usw.
Beispiele was wir an Designs und Grafik machen: Logos, Wallpapers,Plakats,Spiel Designs ,Videos und vieles mehr

Wie sie uns erreichen können.
www.lastadesign.com

NELER YAPTIK ? / BAKINIZ..

tFDwkt.jpg

uHYTI6.jpg

kGez2n.jpg

kzS5Z4.jpg

1nT3Kc.jpg

e7LLiC.jpg

uUNfbA.jpg

xGGMqe.jpg

8Jfdaf.jpg

8nCR1N.jpg

VwKeyG.jpg

pcf0Eb.jpg

RWD4KM.jpg

cIWGPo.jpg

KrBoWc.jpg

8wyhNH.jpg

BANNER ADS

8TyVFo.gif

DKF5a1.gif

Yztuzh.gif

xlzfEa.gif

tR8xyz.gif

PaAK4Q.gif

VG8r26.gif

[UYARI]MİN & MAX Değerleri Standart ve Profesyonel değerler anlamında ifade edilmektedir. Yani en az o fiyata en yüksek o fiyatta o hizmeti satın alabilirsiniz. Arada değişkenlik gösterecek. Olan tek şey, kalitedir.[/UYARI]
[ACIKLAMA]Ücretler Nedir ? 2018 GÜNCEL
Sro : Logo Tasarım - MİN 80 TL/ MAX 130 TL
Sro : Afiş Tasarım - MİN 80 TL/ MAX 250 TL
Sro : Launcher Tasarım - MİN 50 TL/ MAX 80 TL
Sro : Start Loading - MİN 30 TL/ MAX 50 TL
Sro : Logo Tasarım - MİN 80 TL/ MAX 130 TL
Sro : Oyun içi Loading Screen / Işınlanma Görselleri - MİN 50 TL/ MAX 70 TL
Sro : Facebook Set Kapak & Profil - MİN 50 TL/ MAX 100 TL
Sro : Oyun İçi Button Tasarımları - MİN 20 TL/ MAX 30 TL
Sro : Paylaş Kazan Görseli - MİN 50 TL/ MAX 80 TL
Sro : Etkinlik Görseli / ÖRN: Bu güild oyunumuza geliyor.. - MİN 30 TL/ MAX 50 TL
Sro : INTRO - MİN 60 TL/ MAX 80 TL
Sro : Tanıtım Filmi 3Dk - MİN 150 TL / MAX 300 TL
Sro : Oyun arayüz tasarımı Loading UP & DOWN Arayüzleri. vb.. - MİN 60 TL / MAX 100 TL
Sro : Banner ADS .GİF Forumlara Uygun Bannerlar. - MİN 25 TL / MAX 50 TL
Sro : Web Site Tasarımı - MİN 1000 TL / MAX 2000 TL
[/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
PlagueSro'nun Tüm görselleri arkadaşımıza yapılmıştır kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gözünüz Kapalı Çalışabilirsiniz.

Dostum sanırım çeviri işide yapıyorsunuz bu konuyla alakalıda görüşmek isterim sizinle. Dogrusu kıskanmadım degil muhteşemsiniz.:-[

Dostum sanırım çeviri işide yapıyorsunuz bu konuyla alakalıda görüşmek isterim sizinle. Dogrusu kıskanmadım degil muhteşemsiniz.:-[

Merhaba Palo Escobar, Evet uzun süredir çeviri işleriyle meşgul durumdayız. Ekibimizin içerisinde farklı dillerde tercümanlık yapan kişiler mevcuttur.. Bu alandada destek sağlayabiliriz. Bundan memnuniyet duyarız..
Teşekkürler,
Saygı ve Sevgilerimiz ile..

Başarılar dilerim herşey gönlünüzce olsun.

Son düzenleme:
Benim kimse ile bir sorunum yoktur, bugüne kadar da durduk yere kimseye kafayı takmadım. Bunları çoktan aşan birisiyim ben. Birileri durduk yere özellikle canımı sıkmadığı sürece ufak tefek şeylerle uğraşmam buna zamanım da yok sabrım da yoktur.

Geçmişte dönem dönem bazı arkadaşlar ile sıkıntılar yaşadık ancak ben kin tutan birisi değilim. Forumdaki bütün banları açtım, eski olayları sildim yeni bir başlangıç olsun istedim hepimizin adına. Geçmişte kim haklıydı kim haksızdı önemli değil, birisi özellikle gelip canımı sıkmadığı sürece ben asla bir insana gidip sıkıntı yapmam. Adam gibi düzgünce duracak herkesin başımızın üzerinde yeri vardır, ama kendisine verilen şansa ve iyi niyate tekrar ihanet edecek olan varsa yine cezası kesilir gönderilir kendisi kaybeder.

Bana ailem, dinim, öğretmenlerim, inandığım Yüce Allah'ım affetmeyi, hoşgörülü olmayı öğretti / buyurdu. Beni düşmanı olarak gören herkesin Allah haklarında hayırlısını eylesin, ben kimseyi düşman olarak görmüyorum, kimseden nefret etmiyor ve kin tutmuyorum.

işini İyi Özenle yapanlardan Birisin Herkese Tavsiye Ediyorum.

Batuhan hayırlı olsun. Sadece tasarımlarında joysro görmek istemezdim ikimizinde hakkını yediler biliyorsun. :shm:

Geri