• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Launcer Notice Ekleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan qTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

qTx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Haz 2011
Puanı
21
Merhaba Arkadaşlar Size Launcere Nasıl Notice eklenir Onu Anlaticam

İlk Olarak SRO_VT_ACCOUNT Giriyoruz Table Tıklıyoruz dbo.notice birkez tıklıyıp Open table Diyoruz Çıkan tabloda İlk boslugu bos birakiyoruz 2.Boslugu 22 Yaziyoruz 3.Bosluga Noticenin Basligini Yaziyoruz 4.Bosluga ise Açıklama Ekliyoruz son olarak son yere tarih ekliyoruz

Örnek:

Null 22 qTx Merhaba arkadaslar sromuz acilmistir 04.04.2012 Gibi Video Yakinda Ekliyecegim

Hiiç bunlara gerek yok smc'den çok daha kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz

Smc--->notice--->add- burdan başlık ve notunuzu eklersiniz :D
smc--->sr_notice--->burdanda oyun içi notice gerek yok yani

Renkli olarak nasıl yapıyoruz bana o lazım ya

Smc -->notice den yazıcagımı yazıyorum sonra ne yapmaliyim kardes? Patch mi aticam =? herhangi bi server a res mi atmam gerek???

Geri