• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Launcher PSD'si!

Technology

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2009
Puanı
36
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi kendi yaptığım launcherin psd'sini paylaşacağım. Siz sadece arkaplanı değiştirip ekleyeceksiniz :) Buyrun link;

bg_1.psd

Kısayol anlatım;
Photoshop programını açın,
bg_1.psd dosyasını içine sürükleyin,
Kendinize herhangi bir arka plan seçin ve resmin üzerine sürükleyip bırakın,
Launcheriniz hazır :)

İyi oyunlar, iyi forumlar

Son düzenleme:
Bunu ayarlıyorum ediyorum bg_1 den bg_5 e kadar hepsini aynı şekilde değiştirip media ya okutuyorum fakat client i açtıgımda yine aynı launcher ile karşılaşıyorum ?

ben düzenlemek için photoshop cs5(64 bit) de açtım. Program çalışmayı durdurdu diyor düzenleyemedim yardımcı olur musunuz?

Güzel olmuş :)

Benimkilerde berbat , paylaşmayı düşünmüyorum çünkü çok kötüler :(
di-KLXDS7GH.png

Geri