• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Launcher

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CalypsOo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nasıl olmuş ?

• İdare eder

Kullanılan: 8 88.9%
  • Berbat

Kullanılan: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

CalypsOo

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Şub 2010
Puanı
131

Butonlardaki pixel kaymasını ve hatayı önleyici bir metod buldum aslında launcher tasarlarken her zaman ihtiyaç duyulan birşey ama bulması zor :ko

örnek butonda arka plan ile bir uyumsuzluk oranı tamamen 0 dır

launcher nasıl ? aslında BP pk2 sine importladım sağlam sıkıntısız ama char botta oluğu için onu sonra eklicem konuya :-*

Son düzenleme:
Start 3 parşalı

Fare ile üstüne gelmeden resimdeki gibi norml durumda optiklik % 60
Üstüne gelince rengi daha belirgin oluyor
Tıklayınca ise altın tozu denecek bir şekilde parlıyor( sadece yazı) dış ışıması yok

HBobc.jpg

Bi daha baktım da iyi olmuş yaa :dnc:

Bana tam tersi olurdu. 2 saat uğraşıp bir şey yapmışımdır. Yaptığımda taaam yea budur dedikten yarım saat sonra baktığımda bu ne la düdük derim kendi kendime. Ben anormalimdir belki. Bilmiyorum. Bu arada güzel olmuş şu haber kısmı. Startı sevmedim. Kırmızı gitmemiş sanki.

Bana tam tersi olurdu. 2 saat uğraşıp bir şey yapmışımdır. Yaptığımda taaam yea budur dedikten yarım saat sonra baktığımda bu ne la düdük derim kendi kendime. Ben anormalimdir belki. Bilmiyorum. Bu arada güzel olmuş şu haber kısmı. Startı sevmedim. Kırmızı gitmemiş sanki.
​Bu nası yorum len düdük ?

Geri