• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Layer Blending [Multiply] Yolu ile Arkaplan Temizleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan R0bat
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

R0bat

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Haz 2009
Puanı
23
sssac.jpg

Bu saçları seçmek ölüm, denediyseniz bilirsiniz
Peki, aslında yapmanız gereken, sadece zeminin rengini değiştirmekle sınırlıysa, neden saçları o kadar ayrıntılı seçemeye uğraşasınız ki ???
magic-1.gif

Zemine Magic Wand'la tıklayın. Select/Similar komutuyla, benzer ama birbirine değmeyen renklerin de seçilmesini sağlayın.
sssac2-similar.jpg

Yeni bir Layer oluşturun ve içini yapmanız gereken renkle doldurun.
ssac-kanal1.gif

Sonuç böyle oldu... Hmmm pek iyi değil, saçların ince telleri kayboldu değil mi?
sssac3.jpg

Peki o zaman biz de Normal değil Multiply seçeneğini deneriz...
ssac-kanal.gif

Heeyyyy Aşağıdaki görüntü hiç fena olmadı
sssac4.jpg

Başka renk istiyorsak, oluşturduğumuz layer'ın rengini Hue/Saturation'dan değiştirebiliriz.

sssac-son.jpg

Resimler alıntıdır
Anlatım Bana Aittir Emeğe Saygı Teşekkürler..

Geri