• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Leagu of Legends (LoL) Ashe Wallpaper

Aktiflik
K.Tarihi
29 Haz 2013
Puanı
11
Facebook sayfama destek verin : [URL="https://www.facebook.com/BerkayDincerGrafikleri"]B[/URL]D-Design

q2yuq.jpg

Maxigame'i para kazanmak için kullandığını düşünür oldum burada face hesabını paylaşıyorsun face hesabında da şu tasarımlar bu para diyorsun anlayamadım artık facedemi reklam yapıon burada mı ?

----------

ve okumadığını düşündüğüm yada görmezden geldiğin bir konuda

ph3Yd.png

Oluşturma da kullandığım malzeme

GfpNc.png

.psd Dökümanı

Açıklık getirdiğimi düşünüyorum.​

Ne tesaduf aynısı ben'dede var psdlerin ? o nasıl olacak :) ve hatta ve hatta Hakan diye arkadaş yaptı çerceveyi ben düzenledim . ben para kazanmak istesem face'de veya forum'da niye dolaşim allaha şukur paraya ihdiyacım'da yok en azından JOYMAX Arşivim var diyerekten övünmüyorum :) sen git arşivinle oyna.

Sana burda tutup Arşivm var desem daha yerden çıkamassın :)

Not : bu hesap bana ait değil arkadaşıma aittir.

Maxigame'i para kazanmak için kullandığını düşünür oldum burada face hesabını paylaşıyorsun face hesabında da şu tasarımlar bu para diyorsun anlayamadım artık facedemi reklam yapıon burada mı ?

----------

ve okumadığını düşündüğüm yada görmezden geldiğin bir konuda

ph3Yd.png

Oluşturma da kullandığım malzeme

GfpNc.png

.psd Dökümanı

Açıklık getirdiğimi düşünüyorum.​

bu psd mi simdi bırak ya bildiğin netten resimler kesilmis uygun olarak koyulmus sonra psd si var bildiğin png resim kesilmis olarak ne işe yarar

Ozaman şu şekilde anlata bilirim bu görseller ilk olarak O*U**A*B*Ri sunucularında bulunan S*P*R S*O oynunda kullanıldı ve sunucu firması ile görüşmelerim facebokk hesabımda bulunmaktadır emin değilim ama bu oyun ve firmanın yöneticilerine sorucak olursanız yöneticiler size doğru olduğunu anlatacaktır.

ayrıca kesinlikle netten alıp png ile oynayarak buraya koymadım neden güven mediğinizi anlamadımda :(

ayrıca kullandığım malzeme yi N*S*RO nesro
dan almıştım bu pencere üstünde bir notice dizisi sağdan sola doğru geçmekteydi inanmamanızı anlayamadım :(
nasıl png oynayarak yapmadım ordaki tüm şeritler kücük parçalar halinde bir yerden alınmıs arka planlar baska bir yerden alınmıs ve hala png ile oynuyarak yapmadım diyorsun oradaki maviliği vericek bir renk geçisi bir efek bile yok bu yüzden senin bunu yapmayıp düzenlediğin kanısındayım.

Ozaman şu şekilde anlata bilirim bu görseller ilk olarak O*U**A*B*Ri sunucularında bulunan S*P*R S*O oynunda kullanıldı ve sunucu firması ile görüşmelerim facebokk hesabımda bulunmaktadır emin değilim ama bu oyun ve firmanın yöneticilerine sorucak olursanız yöneticiler size doğru olduğunu anlatacaktır.

ayrıca kesinlikle netten alıp png ile oynayarak buraya koymadım neden güven mediğinizi anlamadımda :(

ayrıca kullandığım malzeme yi N*S*RO nesro
dan almıştım bu pencere üstünde bir notice dizisi sağdan sola doğru geçmekteydi inanmamanızı anlayamadım :(

Recep vallahi senle uğraşamayacam kardeşim. :)

Geri