• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Epics - Katch Me If You Can

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zaggro
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya master yi kumda oynasın burdan master yi imkansız kaçamaz anca nidalee

Nidalee olsa böyle bir şey ortaya çıkardı

yapmacık ama o yoksa nidale olsa kaçamaz akaliyi izle nidaleyi takip bile etmiyor ekibi takip ediyor nidale yanından geçiyo bu ekipin peşinde bence katarina bruda biras sansa kaçmış admalarda hiç exhaust yok yada ashe olsa olaf falan slow yapar yani her champ kaçabilir bence rakibin champlarına göre ama

yok aga katarina gerçekten mükemmel kaçmış nidaleede komiklik için ama normaldede ultisiyle yakalatmaz kendini o ottan bu ota kacar durur =D

bugun bi videodakinin bi benzerini yaptım volibear üstüme hızlı skiliyle geliyordu bi 3(e) yaptım üstüne pantheon volibear mundo ilerlemeye devam etti katarina gerçekten zevkli bir hero

bugun bi videodakinin bi benzerini yaptım volibear üstüme hızlı skiliyle geliyordu bi 3(e) yaptım üstüne pantheon volibear mundo ilerlemeye devam etti katarina gerçekten zevkli bir hero

katarinada bende baya eylendim adamlarla dalga gecion falan ks atmayıda bilen bi champ canı az olana shunpo yapıom:D

Geri