• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of legend rp fiyatları

Aktiflik
K.Tarihi
10 Şub 2017
Puanı
0
arkadaşlar yaklaşık 4 senedir league of legend oynuyorum. oyundan gayet zevk alıyorum ancak yeni şampiyon çıktığı yada güzel bir kostüm geldiğinde almak istiyorum. fakat Riot'un bu rp fiyatlarını yükseltip durması lol oyuncularının keyfini kacırmaya başladı.Sizce buna nasıl bir çözüm bulunabilir. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
arkadaşlar yaklaşık 4 senedir league of legend oynuyorum. oyundan gayet zevk alıyorum ancak yeni şampiyon çıktığı yada güzel bir kostüm geldiğinde almak istiyorum. fakat Riot'un habersiz bir şekilde bu rp fiyatlarını yükseltip durması lol oyuncularının keyfini kacırmaya başladı.Sizce buna nasıl bir çözüm bulunabilir. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu Riot firması ile ilgili bir durum değil tamamen ülkemizin ekonomosi ve paramızın her gün döviz karşısında değer kaybetmesi ile ilgili bir konu.

Riotta RP lerin fiyatları standart olarak Dolar veya Euro üzerinden firmalara veriliyor, bu fiyat hep aynıdır ancak Dolar veya Euro'nun fiyatı artınca bu durumda biz etkilenmiş oluyoruz.

Sadece oyunlarda değil dışa bağlı olduğumuz ve dışardan temin ettiğimiz herşey için bu böyledir, bunun yüzünden firmaları suçlamak doğru değildir ülke ekonomisini ve insanların alım gücünü bu seviyeye getirenlerden sormak lazım hesabını.

Hocam rpler her sene artar bu sabit birşeydir zaten LoL'de birazda doların yükselişinede bağlı bu durum. Yani yapılacak pekte birşeyde yok kanımca.

Bu konuda Riot Türkiye ekibi kesinlikle haklıdır. Artması normal bir durum ki hala dünyadaki en ucuz rp Türkiye sunucusunda satılmaktadır.

Fiyatlarin articaği haberi verildi 2 ay önceden. 7 Şubat olmasi lazımdi artiş tarihi

Abi dolar felan dıyosunuz da cogu sırket bu kuru duzenleyıp kurus kurus zam yapıyo bu nedır abı cok fazla arttırılıyo fıyatlar

Son düzenleme:
peki neden steam oyunlarda fiyat artışı yapmıyo dolar artmasına ragmen. riot da sabit tutabilir kuru

Bu Riot firması ile ilgili bir durum değil tamamen ülkemizin ekonomosi ve paramızın her gün döviz karşısında değer kaybetmesi ile ilgili bir konu.

Riotta RP lerin fiyatları standart olarak Dolar veya Euro üzerinden firmalara veriliyor, bu fiyat hep aynıdır ancak Dolar veya Euro'nun fiyatı artınca bu durumda biz etkilenmiş oluyoruz.

Sadece oyunlarda değil dışa bağlı olduğumuz ve dışardan temin ettiğimiz herşey için bu böyledir, bunun yüzünden firmaları suçlamak doğru değildir ülke ekonomisini ve insanların alım gücünü bu seviyeye getirenlerden sormak lazım hesabını.
ülke ekonemisi diyorsun peki neden steam hiç zam yapmıyor. 5 sene onceki fiyat ne ise adamlarda hala aynı fiyatlar oyunların. istese riot da bunu yapabilir. surumden cok rahat kazanır. ama para pesinde.

ülke ekonemisi diyorsun peki neden steam hiç zam yapmıyor. 5 sene onceki fiyat ne ise adamlarda hala aynı fiyatlar oyunların. istese riot da bunu yapabilir. surumden cok rahat kazanır. ama para pesinde.

Atıyorum örnek olarak fiyatlar sadece temsilidir:

1780 RP 5 Dolar, sene 2014 Dolar 2.8 TL (5x2.8 = 14 TL)

1780 RP yine 5 Dolar sene 2017 Dolar 3.7 TL (5x3.7 = 18.5 TL)

Şimdi söyle bakalım suçlusu Riot mu yoksa ülke ekonomisi mi? Riot mu TL nin değerini düşürdüde bikaç sene önce 5 dolar 14 TL iken şuan 20 TL?

Steamin fiyat yükseltip yükseltmemsi kendi bileceği iş, Steam sırf riski ve zararı göze alıp bunu yaptı diye her firma bunu yapmak zorunda değildir.

Biraz mantıklı olun Allah aşkına...

fiyatlar pahalı değilde bizim alım gücümüz gittikçe düşüyor malesef. silkroad için düşünürsek 2008 yılında dolar 1.5 ıken premium fiyatları 40 lira falandı sanırım şuanda 120 liraya dayanmış durumda. en iyisi oyun oynamayalım çeyrek altın alalım rp yerine daha mantıklı :D

kimse sesini çıkartmadıgı için riotta kafasına göre zam yapar kardeş chance.org ta açtınız imza kampanyası kesinlikle desteklenmeli belki geri adım atarlar

abi tamam dolardan diyorsunuzda çok az bi artması lazım ama riot biraz abartmış

Çoookkk pahalı en mantıklısı trden yüklü rp alıp werste geçmek

Geri